“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Xhensila Myrtezaj e cila ka postuar nje foto të motrës dhe bashkëahortit të saj i cili ka ndërruar jetë dhe i shkruan mesazh ngushëllimi asaj. Ka marrë 68,620 like e ndjekur nga 1.6 M followersa.

Morena Taraku 25,745 like.

Fifi 22,925 like.

Nevina Shtylla 22,246 like.

Dhe e fundit Elita Rudi 19,895 like.