“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” liket, mësoni se kush VIP mban rekordin e listës për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” liket, mësoni se kush VIP mban rekordin e listës për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” liket, mësoni se kush VIP mban rekordin e listës për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Arbenita Ismailaj. Ajo ka postuar një foto e ulur tek shkallët e veshur me të zeza. Ajonka marrë 37,991 like, e ndjekur nga 563 K followersa.

  Më pas vjen Ronela Hajati me 28,780 like. 

Getoar Selimi me 17,840 like.

Oriola Marashi me 9,639 like.

Bora Zemani me 4,660 like.