“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Tayna mban vendin e parë në listë, ja sa LIKE ka marrë ajo (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Tayna mban vendin e parë në listë, ja sa LIKE ka marrë ajo (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Tayna mban vendin e parë në listë, ja sa LIKE ka marrë ajo (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Tayna e cila ka postuar një foto e  veshur me fustan blu të gjatë e ulur në tokë.

Ajo ka marrë 126,119 like e ndjekur nga 1,5 milionë followersa.

Ledri Vula me 39,149 like

Xhemi Shehu me 20 134 like
Donald Veshaj me 3,923 like 

Jona Spahiu me 2,727 like