“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRBOHEN” ndjekësat, ja kush VIP rekordon listën nga liket si asnjëherë më parë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRBOHEN” ndjekësat, ja kush VIP rekordon listën nga liket si asnjëherë më parë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRBOHEN” ndjekësat, ja kush VIP rekordon listën nga liket si asnjëherë më parë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Dhurata Fora e cila ka postuar një foto me fustan bezhë dhe shkruan atje “muaaaahhh”. Ajo ka marrë 171,178 like e ndjekur nga 2.1 M followersa.

Miriam Cani me 23,423 like.

Bes Kallaku me 16,867 like.

Rudina Dembacaj 11,303 like.

Bora Zemani 9,895 like.