“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Tërbohen” ndjekësit, ja kush VIP kryeson listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Tërbohen” ndjekësit, ja kush VIP kryeson listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Tërbohen” ndjekësit, ja kush VIP kryeson listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Bora Zemani e cila ka postuar një foto nga misioni i ditës së sotme, ndryshe nga herët e tjera që e kemi parë mr taka këtë herë është me atlete. Ajo ka marrë15.857 like e ndjekur nga 396 K followersa. 

Eva Murati me 12.772 like

Morena Taraku me 12.238 like

Sara Hoxha 5.518 like.

Ilda Bejleri me 2.134 like.