“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRBOHEN” ndjekësit me liket, ja kush kryeson listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRBOHEN” ndjekësit me liket, ja kush kryeson listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRBOHEN” ndjekësit me liket, ja kush kryeson listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Luana Vjollca e cila ka postuar një foto nga ditëlindja e saj dhe festa surprizë me tullumbace dhe lule.

Ajo ka marrë 79,472 like e ndjekur nga 1.8M.

Kida me 68,202 like.

Enca me 34,390 like.

Fifi 27,975 like.

Samanta Karavella 12,798 like.