“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Tërbohen” ndjekësit nga LIKET, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Tërbohen” ndjekësit nga LIKET, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Tërbohen” ndjekësit nga LIKET, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kida e cila ka postuar një foto e shtrirë dhe ka marrë 75.299 like


Ledri Vula me 51,734 like

Keisi Medini me 9,167 like

Anxhelina Hadërgjonaj 5,820 like

Jonida Vokshi 1,078 like