“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRMBOHEN” ndjekësit nga liket, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRMBOHEN” ndjekësit nga liket, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRMBOHEN” ndjekësit nga liket, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Marina Vjollca, e cila ka postuar një foto nga Roma. Ajo ka marrë 31,910 like e ndjekur nga 1.3 M followersa.

Getoar Selimi me 18,080 like.

Dojna Mema me 9,619 like.

Ilda Bejleri2,296 like.

Yong Zerka 1,317 like.