“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Thyen rekordin me “liket”, ja cili nga VIP-at shqiptar kryeson listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Thyen rekordin me “liket”, ja cili nga VIP-at shqiptar kryeson listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Thyen rekordin me “liket”, ja cili nga VIP-at shqiptar kryeson listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

 Në rubrikën sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Dafina Zeqiri, e cila ka postuar një foto nga videoklipi i saj më i fundit ku po kthehet në një hit. Ajo ka marrë 71,939 like e ndjekur nga 1.5 M.

Më pas vjen Marina Vjollca me 22.505 like.

Gjiko 14,44 like.

Bes Kallaku me 11,678 like

Rudina Dembacaj 11,462 like.