“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Thyen” rekordin nga liket, ja kush VIP kryeson listën sot si asnjëherë më parë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Thyen” rekordin nga liket, ja kush VIP kryeson listën sot si asnjëherë më parë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Thyen” rekordin nga liket, ja kush VIP kryeson listën sot si asnjëherë më parë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Enca e cila ka postuar një foto e veshur me lejla, e cila pret ditëlindjen e saj të 24. Ajo ka marrë 77,818 like e ndjekur nga 2.3 M followersa.

Luana Vjollca 56,038 like.

Marina Vjollca me 34,388 like.

Arilena Ara 23,015 like.

Alba Hoxha 9,342 like.