“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “THYEN” rekordin nga liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “THYEN” rekordin nga liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “THYEN” rekordin nga liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Xhensila Myrtezaj e cila ka postuar një foto e veshur me të zeza dhe me syze. Ajo ka marrë 66,540 like e ndjekur nga 1.

6M followersa.

Më pas vjen Don Xhoni me 64,425 like.

Fifi 41,599 like.

Gettinjo 39,272like.

Ronela Hajati 17,662 like.