“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “THYEN” rekordin për sot, Noizy kryeson listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “THYEN” rekordin për sot, Noizy kryeson listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “THYEN” rekordin për sot, Noizy kryeson listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Noizy i cili ka postuar foton e nipit dhe shkruan ‘paske pi icik’. Ne postimin e tij kengetari ka marrë 61,604 like i cili ndiqet nga 1.6 milion followersa. 

Më pas vjen Capital T me 54,364 like.

Kejvina Kthjella me 30,639 like.

Marina me 29,071 like.

Getoar Selimi 25,613 like.