“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Vazhdon konkurenca për liket, ja kush VIP mban vëndin e parë sot në listë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Vazhdon konkurenca për liket, ja kush VIP mban vëndin e parë sot në listë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Vazhdon konkurenca për liket, ja kush VIP mban vëndin e parë sot në listë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Tayna e cila ka postuat një foto e veshur si Helena e Trojës. Ajo ka marrë 77,266 like e njekur nga 1.5 M followersa.

Kida me 45,114 like.

Luana Vjollca me 44,036 like.
Marina Vjollca me 26,901 like.

Romeo Veshaj me 4,032 like.