PAK KOHË PASI IU BË LIDHJA PUBLIKE/ Tayna ndahet nga milioneri italian – AlpeGossip
PAK KOHË PASI IU BË LIDHJA PUBLIKE/ Tayna ndahet nga milioneri italian

PAK KOHË PASI IU BË LIDHJA PUBLIKE/ Tayna ndahet nga milioneri italian

Tayna është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private, mirëpo paparacët zbuluan para disa muajsh lidhjen e saj të dashurisë.

Pak kohë pasi iu bë lidhja publike, Tayna ndahet nga milioneri italian

Vetëm pak kohë më parë në rrjet qarkulloi një video e reperes duke u puthur me agjentin milioner të futbollistëve të famshëm, Giovanni Santoro.

Pak kohë pasi iu bë lidhja publike, Tayna ndahet nga milioneri italian

Megjithatë, kjo histori dashurie nuk ka zgjatur shumë. Duket se dyshja janë ndarë pasi ato nuk janë parë më bashkë si dhe nuk ndiqen më as në rrjete sociale.

Pak kohë pasi iu bë lidhja publike, Tayna ndahet nga milioneri italian

Pak kohë pasi iu bë lidhja publike, Tayna ndahet nga milioneri italian