TË ZGJEDHËSH PARTNERIN PASI E KE PARË NUDO/ “Νaked Αttraction” reality që po çmend botën (VIDEO) – AlpeGossip
TË ZGJEDHËSH PARTNERIN PASI E KE PARË NUDO/ “Νaked Αttraction” reality që po çmend botën (VIDEO)

TË ZGJEDHËSH PARTNERIN PASI E KE PARË NUDO/ “Νaked Αttraction” reality që po çmend botën (VIDEO)

Nëse dikur ishim mësuar të shohnim në televizion programe në të cilat një vajzë kishte mundësi të njihte dhe zgjidhte mashkullin e jetës mes një grumbull cunash derisa në fund të martohej me njërin, tashmë gjërat nuk funksionojë më kështu.

Së fundmi një nga showt që po ccmend Britaninë e Madhe është “Naked Attraction”. Që nga fjala konsiston në një “dating”(takim) në të cilin një person i veshur, supozojmë një vajzë, vihet përballë gjashtë meshkujve të cilët i sheh të zhvishen deri sa mbeten pa asnjë rrobë në trup. Ai me të cilin ajo ka një tërheqje fizike zgjidhen për të dalë në një takim me të dhe episodet në vazhdim tregojnë gjithçka ndodh në marrëdhënien e këtij cifti. Ky program trasmetohet në një televizion britanik që prej korrikut të votit 2016 dhe drejtohet nga Anna Richardson. Gjithcka trasmetohet në televizion dhe deri tani janë trasmetuar 2 sezone dhe sapo ka nisur i treti.

Çdo episod mund të zgjasë deri në dymbëdhjetë orë për të filmuar, edhe pse gara per një takim kërkon që kandidatët të zhvishen për pesëmbëdhjetë minuta.

Konkurrenti që zgjedh duhet gjithnjë të jetë i shoqëruar nga një person që e kontrollon dhe nuk e lejon të ketë kontakt të menjëhershëm me personat që ka përballë në momentin që i duhet të përzgjedhë.