AlpeGossip
“FUSTANIN JA KISHA MARRË BORXH SHOQES”/ Anxhela Peristeri poston VIDEON kur këndonte në moshën 14-vjeçare

“FUSTANIN JA KISHA MARRË BORXH SHOQES”/ Anxhela Peristeri poston VIDEON kur këndonte në moshën 14-vjeçare

Anxhela Peristeri konkurron këtë vit në “Festivalin e Këngës” me këngën “Karma”. Para disa ditësh…

DONI TË NDRYSHONI LOOK? Këto janë modelet e balukeve që do ju shkonin sipas formës së fytyrës

DONI TË NDRYSHONI LOOK? Këto janë modelet e balukeve që do ju shkonin sipas formës së fytyrës

Ka kaq shumë lloje balukesh sa mund të jetë e vështirë të përcaktoni se cilat…

“KAM NISUR TË PËRPAROHEM”/ Tayna vesh për herë të parë në gjithë jetën e saj…golf (FOTO)

“KAM NISUR TË PËRPAROHEM”/ Tayna vesh për herë të parë në gjithë jetën e saj…golf (FOTO)

Ne jemi mësuar ta shohim përherë ekstavagante ashtu si dhe ajo veten ndaj këtë moment…

E PAPRITUR/ Zbulohet e vërteta e konkurrentit të ri në “Pëputhen” para pjesmarrjes në emision (FOTOT)

E PAPRITUR/ Zbulohet e vërteta e konkurrentit të ri në “Pëputhen” para pjesmarrjes në emision (FOTOT)

Atdhe Xharavina është konkurrenti më i ri i emisionit “Për’puthen”, i cili trazoi ujërat menjëherë pas…

“USHQIM I SHPIRTIT…”/ Elita Rudi poston VIDEON e veçantë me Zërin duke u përqafuar së bashku

“USHQIM I SHPIRTIT…”/ Elita Rudi poston VIDEON e veçantë me Zërin duke u përqafuar së bashku

Shtatzënisë së Elita Rudit shumë shpejt do t’i vijë fundi, ndërsa ajo dhe Gjiko do…

NGA PANTALLONAT E GJËRA E DERI TEK XHUPAT E FRYRË/ Këto janë 5 modele rrobash që të famshmet i veshin në dimër

NGA PANTALLONAT E GJËRA E DERI TEK XHUPAT E FRYRË/ Këto janë 5 modele rrobash që të famshmet i veshin në dimër

Rehatia në veshje nuk njeh famë, i ftohti gjithashtu, prandaj ka disa elementë veshjeje prej…

RIKTHEHEN FLOKËT ROZË/ Kida dhe Luana ndryshojnë look, ja çfarë mendimi kanë psikologët për këtë ngjyrë

RIKTHEHEN FLOKËT ROZË/ Kida dhe Luana ndryshojnë look, ja çfarë mendimi kanë psikologët për këtë ngjyrë

Fotot e fundit të Kidës dhe Luana Vjollcës në Instagram na kujtuan se flokët në…

“KUR DY BEBAT E MI…”/ Rezarta Shkurta poston FOTON e veçantë dhe na tregon mënyrën që kanë zgjedhur Hera dhe Ermali t’i kërkojnë falje

“KUR DY BEBAT E MI…”/ Rezarta Shkurta poston FOTON e veçantë dhe na tregon mënyrën që kanë zgjedhur Hera dhe Ermali t’i kërkojnë falje

Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga…

LEDRI POSTON FOTON DUKE HEKUROSUR/ Ja çfarë komenti epik i bën Ermal Fejzullahu: Harrove…

LEDRI POSTON FOTON DUKE HEKUROSUR/ Ja çfarë komenti epik i bën Ermal Fejzullahu: Harrove…

Ditën e sotme Ledri publikoi një foto shumë të bukur, ku shihej me një furç…

“A KA NDONJË PREJ JUSH QË BËN MAGJI…”/ Pas kileve nga shtatzënia, ja për çfarë u lutet Arbana Osmani ndjekësve që ta ndihmojnë (FOTOT)

“A KA NDONJË PREJ JUSH QË BËN MAGJI…”/ Pas kileve nga shtatzënia, ja për çfarë u lutet Arbana Osmani ndjekësve që ta ndihmojnë (FOTOT)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor. Ajo dhe…