AlpeGossip
LËSHOI MUZIKË SHQIPE/ Kompania “Uber” i ndalon shërbimet modeles shqiptare në Amerikë (FOTO)

LËSHOI MUZIKË SHQIPE/ Kompania “Uber” i ndalon shërbimet modeles shqiptare në Amerikë (FOTO)

Modelja shqiptare Lorena Haliti jeton prej kohësh në Amerikë. Së fundmi, ajo po përballet me…

“CAPITAL T DHE ADROLA JANË NË NJË LIDHJE”/ Reperi i jep përgjigjen e papritur ndjekësit (FOTO)

“CAPITAL T DHE ADROLA JANË NË NJË LIDHJE”/ Reperi i jep përgjigjen e papritur ndjekësit (FOTO)

Para disa ditësh, modelja Adrola Dushi dhe modelja Adrola Dushi u përfolën për një romancë….

“ME ZOR O ME QEJF”/ Vesa Luma dhe Big Basta janë të sigurt për këtë pasion që duan t’ia trashëgojnë Lianit (FOTO)

“ME ZOR O ME QEJF”/ Vesa Luma dhe Big Basta janë të sigurt për këtë pasion që duan t’ia trashëgojnë Lianit (FOTO)

Edhe pse është ende shumë i vogël, Big Basta dhe Vesa Luma janë kujdesur t’ia…

MATCHY-MATCHY ME MAMIN/ Në ditën e saj të lindjes, Vilma Masha ndan momentin e ëmbël me vogëlushen e saj! (FOTO)

MATCHY-MATCHY ME MAMIN/ Në ditën e saj të lindjes, Vilma Masha ndan momentin e ëmbël me vogëlushen e saj! (FOTO)

Vilma Masha i ka ururar vetës gëzuar ditëlindjen me një foto mjaft të ëmbël ku…

SKENA E “SHIKO KUSH LUAN” E TRANSFORMUAR TOTALISHT! Çfarë po kurdis Luana Vjollca? (FOTO+VIDEO)

SKENA E “SHIKO KUSH LUAN” E TRANSFORMUAR TOTALISHT! Çfarë po kurdis Luana Vjollca? (FOTO+VIDEO)

Luana Vjollca duket se po përgatis super programin e radhës dhe për këtë flasin vetë…

E NJËJTA VESHJE DHE I NJËJTI STIL FLOKËSH/ Cardi B shfaqet me të njëjtin “look” si Enca dhe këtë e sjell në vëmendje vetë këngëtarja

E NJËJTA VESHJE DHE I NJËJTI STIL FLOKËSH/ Cardi B shfaqet me të njëjtin “look” si Enca dhe këtë e sjell në vëmendje vetë këngëtarja

Pak ditë më parë, Enca solli bashkëpunimin e saj të radhës me Don Xhoni, të…

“TË DUA…”/ Dhuratat romantike në shtëpinë e Morena Tarakut flasin shumë për fatlumin që i ka rrëmbyer zemrën (FOTOT)

“TË DUA…”/ Dhuratat romantike në shtëpinë e Morena Tarakut flasin shumë për fatlumin që i ka rrëmbyer zemrën (FOTOT)

Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që…

“NGELA NË MES TË DETIT…”/ Aurela Gaçe tregon historinë e pazakontë që i ndodhi në Ksamil

“NGELA NË MES TË DETIT…”/ Aurela Gaçe tregon historinë e pazakontë që i ndodhi në Ksamil

Këngëtarja Aurela Gaçe është duke xhiruar klipin e këngës “Lento Lento” në Vlorë. Këngëtarja ka…

“KAM SHTUAR KILOGRAM, POR KJO NUK MË BËN…”/ Rozana Radi ka një mesazh për të thënë me këtë FOTO nga plazhi

“KAM SHTUAR KILOGRAM, POR KJO NUK MË BËN…”/ Rozana Radi ka një mesazh për të thënë me këtë FOTO nga plazhi

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi ka dalluar gjithmonë për transparencën e saj në publik dhe…

WOW! Rita Ora bën gjestin e rrallë që duhet brohoritur me të madhe! (VIDEO)

WOW! Rita Ora bën gjestin e rrallë që duhet brohoritur me të madhe! (VIDEO)

Prej disa muajsh Covid-19 ka gjunjëzuar botën, duke shkaktuar një krizë të thellë shëndetësore dhe…