Pikante e ditës – AlpeGossip

Pikante e ditës

“NA ÇAT B*THËN SIKUR VETËM TI KE GRUA”/ Fansi nervozohet dhe ofendon keq Besin dhe Xhensilën (FOTO)

“NA ÇAT B*THËN SIKUR VETËM TI KE GRUA”/ Fansi nervozohet dhe ofendon keq Besin dhe Xhensilën (FOTO)

Pas lindjes së vajzës Xhensila Myrtezai u largua nga ekrani duke ju përkushtuar Ajkës. Ditën…

“ÇA FUSTANI SI KËMISHË NATE”/ Nga Aulona Musta tek Jonida Vokshi, zbuloni komentet PIKANTE të ditës (FOTO)

“ÇA FUSTANI SI KËMISHË NATE”/ Nga Aulona Musta tek Jonida Vokshi, zbuloni komentet PIKANTE të ditës (FOTO)

Edhe sot ashtu si çdo ditë tjetër AlpeNews.al do t’ju njohi me disa prej komenteve…

“LEJI LLAFET PO PAGUJ LEKËT E HASHASHIT QË DRODHE”/ Fansat NGACMOJNË keq VIP-at, ja çfarë shkruajnë (FOTO)

“LEJI LLAFET PO PAGUJ LEKËT E HASHASHIT QË DRODHE”/ Fansat NGACMOJNË keq VIP-at, ja çfarë shkruajnë (FOTO)

Ashtu siç e kemi bërë “traditë” edhe për ditën e sotme AlpeNes.al do t’ju njohi…

“DO THYESH QAFËN ME TREGU B*THËN”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“DO THYESH QAFËN ME TREGU B*THËN”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Komentet e fansave ndaj vipave janë të përditshme dhe shpesh i vendosin ata në siklet…

KOMENTET PIKANTE TË DITËS/ Nga Alesia Bami tek Alba Hoxha, fansat kritikojnë: Është bo b*tha marekting…

KOMENTET PIKANTE TË DITËS/ Nga Alesia Bami tek Alba Hoxha, fansat kritikojnë: Është bo b*tha marekting…

Instagrami tashmë ka një rol të rëndësishëm në jetën e vipave por krahas postimeve të…

“MBYLLE GOJËN SE DO TË FUTEN MIZAT”/ Nga Bleona Qerreti tek Adelina Tahiri, njihuni me komentet PIKANTE të ditës (FOTO)

“MBYLLE GOJËN SE DO TË FUTEN MIZAT”/ Nga Bleona Qerreti tek Adelina Tahiri, njihuni me komentet PIKANTE të ditës (FOTO)

Edhe pse fundjavë, sërish fasnst dhe komentet e tyre ngacmuese nuk e kanë asnjëherë “pushim”….

“GJITHË KJO GOCË NGELE NË DERË”/ Nga Albana Osmani tek Capital T, njihuni me komentet PIKANTE të ditës (FOTO)

“GJITHË KJO GOCË NGELE NË DERË”/ Nga Albana Osmani tek Capital T, njihuni me komentet PIKANTE të ditës (FOTO)

Tashmë asnjë ditë nuk mund të kalojë pa u shoqëruar me kritikat e fansave të…

“PASKE FILLU PUNË TE SEMAFORI…”/ Fansat ofendojnë KEQ VIP-at, ja çfarë i shkruajnë (FOTO)

“PASKE FILLU PUNË TE SEMAFORI…”/ Fansat ofendojnë KEQ VIP-at, ja çfarë i shkruajnë (FOTO)

Edhe sot ashtu si çdo ditë tjetër AlpeNews.al do t’ju njohi me disa prej komenteve…

“PSE JE GJITHMON VETËM SI QENI?”/ Nga Lori Hoxha tek Roza Lati, si vihen në “siklet” VIP-et nga fansat (FOTO)

“PSE JE GJITHMON VETËM SI QENI?”/ Nga Lori Hoxha tek Roza Lati, si vihen në “siklet” VIP-et nga fansat (FOTO)

Komentet negative apo të sikletshme ndaj fansave janë të përditshme dhe AlpeNews.al ju njeh gjithnjë…

“ÇA DO ME TREGU ME KËTË…”/ Kur VIP-et publikojnë foto SEKSI por nuk u shpëtojnë… kritikave të fansave (FOTO)

“ÇA DO ME TREGU ME KËTË…”/ Kur VIP-et publikojnë foto SEKSI por nuk u shpëtojnë… kritikave të fansave (FOTO)

Komentet ofenduese apo të sikletshme në fotot e vipave janë të përditshme dhe AlpeNews.al ju…