Bukuria – AlpeGossip

Bukuria

BUZËKUQI I KUQ ËSHTË GJITHNJË NJË IDE E MIRË/ Si të zgjedhësh tonalitetin e duhur për ngjyrën tënde të lëkurës

BUZËKUQI I KUQ ËSHTË GJITHNJË NJË IDE E MIRË/ Si të zgjedhësh tonalitetin e duhur për ngjyrën tënde të lëkurës

Ka një magji të veçantë buzëkuqi i kuq! Edhe në ato ditët e zymta kur…

JU PËLQEN TË KAPNI FLOKËT? Këto janë 5 aksesorët që do ju nevojiten (FOTOT)

JU PËLQEN TË KAPNI FLOKËT? Këto janë 5 aksesorët që do ju nevojiten (FOTOT)

1. Scrunchies të mëdha Për një pamje të bukur prej balerine, scrunchie-t duken aq bukur…

“MË MORI MALLI PËR…”/ Halsey i kthehet ndryshimit drastik të flokëve (FOTOT)

“MË MORI MALLI PËR…”/ Halsey i kthehet ndryshimit drastik të flokëve (FOTOT)

Nëse për ty ndryshim madhor është kthimi nga fije bjonde në bjonde platin, për Halsey…

PËR NJË LËKURË TË BUKUR/ Dermatologët këshillojnë: 5 produkte që s’duhet t’i përdorni nga tetori në shkurt

PËR NJË LËKURË TË BUKUR/ Dermatologët këshillojnë: 5 produkte që s’duhet t’i përdorni nga tetori në shkurt

Ndodh çdo vit: Ju zgjoheni një mëngjes dhe lëkura “ngjitëse” e verës fillon edhe ndryshon,…

PËR NJË LËKURË TË BUKUR/ Këto janë 8 ushqime që duhet t’i keni patjetër në dietën tuaj

PËR NJË LËKURË TË BUKUR/ Këto janë 8 ushqime që duhet t’i keni patjetër në dietën tuaj

Ka shumë faktorë që ndikojnë fytyrën tuaj dhe një nga më të rëndësishmet përfshin dietën…

KUJDES! Këto 3 gabime që i bëni çdo mëngjes po ju plakin më shpejt

KUJDES! Këto 3 gabime që i bëni çdo mëngjes po ju plakin më shpejt

Një pjesë e veprime rutinë që bën në mëngjes, në fakt, të plakin më shpejt…

PËR FLOKË TË SHËNDETSHËM/ Një teknikë e re që ju nevojitet, por ekspertët thonë se është…

PËR FLOKË TË SHËNDETSHËM/ Një teknikë e re që ju nevojitet, por ekspertët thonë se është…

Nëse keni qëndruar për shumë gjatë – ku tjetër përveçse – në TikTok, me gjasë…

TË SHKURTËR DHE TË LYER BUKUR/ Këto janë 13 ide perfekte për thonj

TË SHKURTËR DHE TË LYER BUKUR/ Këto janë 13 ide perfekte për thonj

Nëse preferoni thonjtë e shkurtër, ose do të bëni një ndryshim kësaj here, kjo nuk…

MOS U MENDO GJATË/ Ky është modeli i flokëve që duhet të provosh këtë vjeshtë bazuar në shenjën e horoskopit

MOS U MENDO GJATË/ Ky është modeli i flokëve që duhet të provosh këtë vjeshtë bazuar në shenjën e horoskopit

Pse duhet të shpenzoni orëose ditë të tëra duke menduar se si duhet t’i prisni…

KËSHILLA BUKURIE/ 5 hile make up-i që i bëjnë dhëmbët tuaj të duken më të bardhë

KËSHILLA BUKURIE/ 5 hile make up-i që i bëjnë dhëmbët tuaj të duken më të bardhë

Ndonjëherë, nuk ka rëndësi sa shumë kujdesemi për dhëmbët, ushqimi, kafja e përditshme dhe gjithcka…