Stil – AlpeGossip

Stil

DO I ADHURONI/ 15 pulovra të Lady Diana-s nga të cilat mund të frymëzoheni për sezonin vjeshtë-dimër

DO I ADHURONI/ 15 pulovra të Lady Diana-s nga të cilat mund të frymëzoheni për sezonin vjeshtë-dimër

Nga fustanet magjepsëse deri te veshjet shumëngjyrëshe verore, princesha e Uellsit mbahet mend për stilin…

NGJYRA DHE STIL/ 10 kombinime dimri që mund t’i veshim që tani

NGJYRA DHE STIL/ 10 kombinime dimri që mund t’i veshim që tani

Muaji tetor është i komplikuar për veshjet sepse mëngjesi nis si dimër, dreka duket si…

DUHET T’I HIDHNI NJË SY/ 10 mënyra për të veshur xhinset me xhaketa këtë vjeshtë/dimër

DUHET T’I HIDHNI NJË SY/ 10 mënyra për të veshur xhinset me xhaketa këtë vjeshtë/dimër

1.Kombinoni xhaketën me xhinset më të vjetra që keni në dollap dhe atlete 2. Xhaketë…

NUK KENI KOHË PËR KOMBINIME? Atëherë këto janë 9 veshje bazike për vjeshtën dhe dimrin

NUK KENI KOHË PËR KOMBINIME? Atëherë këto janë 9 veshje bazike për vjeshtën dhe dimrin

Sado të apasionuar të jeni pas modës, trendeve të fundit dhe kombinimeve të guximshme, ka…

NGA E HËNA NË TË PREMTE/ 5 super veshje për çdo ditë në zyrë!

NGA E HËNA NË TË PREMTE/ 5 super veshje për çdo ditë në zyrë!

Me shpresën se epoka e punës nga shtëpia mori fund, kthehemi tek qejfi i kombinimeve…

SUPER STIL/ Modelet e çizmeve që me siguri nuk do t’i heqim gjatë gjithë dimrit

SUPER STIL/ Modelet e çizmeve që me siguri nuk do t’i heqim gjatë gjithë dimrit

Jemi më të frymëzuar se kurrë për t’u veshur me stil, duke qenë se dimrin…

E VESHUR ME TË KUQE NË NATËN E PARË TË “BIG BROTHER VIP”/ Ja sa KUSHTON fustani i Arbana Osmanit me printime trëndafilash

E VESHUR ME TË KUQE NË NATËN E PARË TË “BIG BROTHER VIP”/ Ja sa KUSHTON fustani i Arbana Osmanit me printime trëndafilash

Mbrëmjen e sotme ka startuar “Big Brother VIP”, përveç dekprit dhe surprizat që priten në…

DONI TË QUHENI NDJEKËSE TË MODËS? Atëherë këto 3 veshjet që duhet t’i keni patjetër në dollap

DONI TË QUHENI NDJEKËSE TË MODËS? Atëherë këto 3 veshjet që duhet t’i keni patjetër në dollap

Të gjithë kanë shije të ndryshme, për veshjet, për ushqimin apo dhe për pamjen e…

KYLIE JENNER DËSHTON ME LINJËN E RE TË VESHJEVE/ Çfarë ndodhi kur fansat hapën pakot e porositura!

KYLIE JENNER DËSHTON ME LINJËN E RE TË VESHJEVE/ Çfarë ndodhi kur fansat hapën pakot e porositura!

Kylie Jenner është një nga më të preferuarat e familjes Kardashian dhe zakonisht, çdo gjë…

NUK JANË KURRË JASHTË MODE/ Ja 12 veshjet dhe aksesorët që duhet t’i keni me patjetër

NUK JANË KURRË JASHTË MODE/ Ja 12 veshjet dhe aksesorët që duhet t’i keni me patjetër

Shpesh dëgjojmë të thuhet se veshjet janë “investim” dhe ndonëse ky nuk është gjithnjë rasti,…