Stil – AlpeGossip

Stil

U KTHYEN NË TRENDIN E VERËS/ Aksesori që bëri “xing” vajzat e showbizzit (FOTOT)

U KTHYEN NË TRENDIN E VERËS/ Aksesori që bëri “xing” vajzat e showbizzit (FOTOT)

Të vishesh “in” është një karakteristikë që i veçon VIP-at shqiptarë, sidomos për vajzat e…

SA PO HYMË NË MUAJIN E VJESHTËS/ Veshja trend që ju duhet këtë stinë është nga “garderoba e gjyshit”

SA PO HYMË NË MUAJIN E VJESHTËS/ Veshja trend që ju duhet këtë stinë është nga “garderoba e gjyshit”

Në prill të këtij viti, fashionistat u fiksuan me “pantallonat e gjyshit”, të cilat u…

KENI NJË EVENT MARTESE APO NJË FESTË NË “ZOOM”? Këto janë 20 sugjerimet e fustaneve që i’u duhen

KENI NJË EVENT MARTESE APO NJË FESTË NË “ZOOM”? Këto janë 20 sugjerimet e fustaneve që i’u duhen

Faqja e njohur “ELLE” në një artikull të sajin na jep këshilla mode se si…

HABIT ME ÇMIMET/ Ja sa ka kushtuar veshja e veçantë e Lori Hoxhës (FOTOT)

HABIT ME ÇMIMET/ Ja sa ka kushtuar veshja e veçantë e Lori Hoxhës (FOTOT)

Lori Hoxha dallohet gjithmonë për veshjet e saj të shtrenjta dhe shumë të veçanta. Në…

E KENI DHE JU KËTË PROBLEM? Ja çfarë të bëni që make up-i të mos prishet prej maskës

E KENI DHE JU KËTË PROBLEM? Ja çfarë të bëni që make up-i të mos prishet prej maskës

Tani që maska është ligjërisht e detyrueshme, e kemi të qartë që një pjesë të…

I DINIT? Ja disa mënyra si mund t’i trajtojmë AKNET në trup në kushte shtëpie

I DINIT? Ja disa mënyra si mund t’i trajtojmë AKNET në trup në kushte shtëpie

Vëmendjen më të madhe në kujdesin e lëkurës e merr zakonisht fytyra, por ndonjëherë po…

VEMENDJE VAJZA! Këto pesë aksesorë flokësh janë një “must” për ditët e plazhit

VEMENDJE VAJZA! Këto pesë aksesorë flokësh janë një “must” për ditët e plazhit

Gjatë verës, durimi për të krehur apo stiluar flokët është thuajse zero, prandaj duhen gjetur…

A DO GUXONIT EDHE JU? Këto 5 femra të njohura shqiptare janë “fiksuar” me këtë model flokësh

A DO GUXONIT EDHE JU? Këto 5 femra të njohura shqiptare janë “fiksuar” me këtë model flokësh

Mund të themi se kemi arritur në hapjen e sezonit veror 2020 dhe sigurisht VIP-at…

TRENDI MË I RI I KOZMETIKËS QUHET “SY DHELPËR”/ A do të paguaje ti këtë shifër për t’u dukur si Bella apo Kendall? (FOTO)

TRENDI MË I RI I KOZMETIKËS QUHET “SY DHELPËR”/ A do të paguaje ti këtë shifër për t’u dukur si Bella apo Kendall? (FOTO)

Një mjek kozmetike ka zbuluar trendin më të ri të ndërhyrjeve estetike të përqafuar nga…

PËR KOMBINIME TË NDRYSHME/ Këto janë 5 fundet që do të shihni kudo këtë verë (FOTOT)

PËR KOMBINIME TË NDRYSHME/ Këto janë 5 fundet që do të shihni kudo këtë verë (FOTOT)

Kur vjen puna te garderoba, duket se fundet janë ndonjëherë të nënvlerësuar. Ne priremi drejt…