Modë Archives - AlpeGossip

Modë

GOCA, MJAFT I ÇUAT LEKËT DËM/ Kjo është çanta që do ju duhet këtë verë (FOTOT)

GOCA, MJAFT I ÇUAT LEKËT DËM/ Kjo është çanta që do ju duhet këtë verë (FOTOT)

Një nga aksesorët më të rëndësishëm për gocat sidomos është padyshim çanta, e cila tani…

KJO VERË ËSHTË PËR GUXIMTARËT/ Nëse do të biesh në sy, kemi aksesorin që bën fiks për ty (FOTOT)

KJO VERË ËSHTË PËR GUXIMTARËT/ Nëse do të biesh në sy, kemi aksesorin që bën fiks për ty (FOTOT)

Vera e 2020-s i përket diversitetit, ngjyrave dhe aventurave ndaj Swatch i bashkohet argëtimit të…

MENDUAT SE KA VESHUR ROBDESHAMBERIN E MARINËS? Ja si qëndron puna e veshjes së Getoarit në klipin e ri (FOTOT)

MENDUAT SE KA VESHUR ROBDESHAMBERIN E MARINËS? Ja si qëndron puna e veshjes së Getoarit në klipin e ri (FOTOT)

Ditën e djeshme Ghetto Geasy dhe Majk lançuan këngën e re të titulluar “Zhytem” (Je…

DONI TË VISHENI ME TË BARDHA DHE PLOT STIL? Këto modele fustanesh janë blerjet e vetme që duhet të bëni këtë verë (FOTOT)

DONI TË VISHENI ME TË BARDHA DHE PLOT STIL? Këto modele fustanesh janë blerjet e vetme që duhet të bëni këtë verë (FOTOT)

Një rregull i pashkruar i modës thotë se gjitha duhet të investojmë në një fustan…

PËR FANSET E RROBA BANJOVE/ Ja modelet më “in” sipas të famshmeve shqiptare, që kanë për t’u pëlqyer shumë (FOTO)

PËR FANSET E RROBA BANJOVE/ Ja modelet më “in” sipas të famshmeve shqiptare, që kanë për t’u pëlqyer shumë (FOTO)

Jo çdo vajzë është fanse e bikinive kështu që rrobat e banjos trup shpeshherë bëhen…

A DO GUXONIT EDHE JU? Këto 5 femra të njohura shqiptare janë “fiksuar” me këtë model flokësh

A DO GUXONIT EDHE JU? Këto 5 femra të njohura shqiptare janë “fiksuar” me këtë model flokësh

Mund të themi se kemi arritur në hapjen e sezonit veror 2020 dhe sigurisht VIP-at…

TRENDI MË I RI I KOZMETIKËS QUHET “SY DHELPËR”/ A do të paguaje ti këtë shifër për t’u dukur si Bella apo Kendall? (FOTO)

TRENDI MË I RI I KOZMETIKËS QUHET “SY DHELPËR”/ A do të paguaje ti këtë shifër për t’u dukur si Bella apo Kendall? (FOTO)

Një mjek kozmetike ka zbuluar trendin më të ri të ndërhyrjeve estetike të përqafuar nga…

PËR KOMBINIME TË NDRYSHME/ Këto janë 5 fundet që do të shihni kudo këtë verë (FOTOT)

PËR KOMBINIME TË NDRYSHME/ Këto janë 5 fundet që do të shihni kudo këtë verë (FOTOT)

Kur vjen puna te garderoba, duket se fundet janë ndonjëherë të nënvlerësuar. Ne priremi drejt…

MODË KARANTINE/ 5 trendet më të çuditshme që do të këtë vera e 2020-s (FOTOT)

MODË KARANTINE/ 5 trendet më të çuditshme që do të këtë vera e 2020-s (FOTOT)

Ka kaq shumë tendenca për ta mirëpritur si duhet verën e 2020-s pas qëndrimit të…

TRENDET E 2020/ Këto janë rrobabanjot që pritet të bëjnë “namin” këtë verë. Cili model ju pëlqen?

TRENDET E 2020/ Këto janë rrobabanjot që pritet të bëjnë “namin” këtë verë. Cili model ju pëlqen?

Vera e 2020-ës, mund të jetë ndryshe, por kjo s’do të thotë që ju t’i…