Modë Archives - AlpeGossip

Modë

DO TJU FIKSOJË DHE JUVE/ Trendi që po ndjekin VIP-et shqiptare është ajo që na mungonte! (FOTO)

DO TJU FIKSOJË DHE JUVE/ Trendi që po ndjekin VIP-et shqiptare është ajo që na mungonte! (FOTO)

Kohët e fundit një trend që po përhapet shumë dhe po ndiqet nga të gjitha…

NA E VËTETOI EDHE NJË HERË/ Lori na tregon se 5320$ nuk llogariten kur bëhet fjalë për pamjen e jashtme! (FOTO)

NA E VËTETOI EDHE NJË HERË/ Lori na tregon se 5320$ nuk llogariten kur bëhet fjalë për pamjen e jashtme! (FOTO)

Lori Hoxha, bloggerja bukuroshe shqiptare është gjithnjë në qendër të vëmendjes për sa i përket…

KËRKONI IDE SI TË KOMBINOHENI NË STINËN E DIMRIT? Mjafton të shihni ”Instagram-in” e Anxhelina Hadërgjonaj

KËRKONI IDE SI TË KOMBINOHENI NË STINËN E DIMRIT? Mjafton të shihni ”Instagram-in” e Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga vajzat më tërheqëse të ‘showbiz-it’ shqiptar. Bukuroshja publikon në llogarinë…

NUK HUMBET RAST PËR TA PËRDORUR/ Ja sa kushton aksesori luksoz i Arbana Osmanit (FOTO)

NUK HUMBET RAST PËR TA PËRDORUR/ Ja sa kushton aksesori luksoz i Arbana Osmanit (FOTO)

Arbana Osmani, moderatorja e njohur shqiptare qshtë një nga personazhet më të ndjekura e të…

VAJZA KINI MENDJEN/ Këto janë fustanet që s’duhet të mungojnë në gardërobën tuaj në sezon festash

VAJZA KINI MENDJEN/ Këto janë fustanet që s’duhet të mungojnë në gardërobën tuaj në sezon festash

Të gjesh çfarë të veshësh nuk është kurrë e thjeshtë, sidomos në sezon festash. Mund…

MOS I HUMBISNI/ Ja cilat janë fustanet më ikonike të kësaj dekade në ”Oscar” (FOTO)

MOS I HUMBISNI/ Ja cilat janë fustanet më ikonike të kësaj dekade në ”Oscar” (FOTO)

Nata e ndërrimit të vitit 2019, shënon gjithashtu fundin e një dekade, megjithëse duket e…

JO, NUK PO JU BËJNË SYTË/ Çanta e vogël e Kiara Titos kap vlerën e mijëra dollarëve! (FOTO)

JO, NUK PO JU BËJNË SYTË/ Çanta e vogël e Kiara Titos kap vlerën e mijëra dollarëve! (FOTO)

Kiara Tito, blogerja e njohur shqiptare është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale….

PJESË E FUSHAVE TË NDRYSHME/ Çfarë i lidh Ilda Bejlerin dhe MArina Vjollcën bashkë? (FOTO)

PJESË E FUSHAVE TË NDRYSHME/ Çfarë i lidh Ilda Bejlerin dhe MArina Vjollcën bashkë? (FOTO)

Ilda Bejleri dhe Marina Vjollca janë dy nga moderatoret më të pëlqyera të publikut shqiptar….

ZGJIDHNI TË PREFERUARËN/ Ja 10 fustanet perfekte për mbrëmjen e Vitit të Ri (FOTO)

ZGJIDHNI TË PREFERUARËN/ Ja 10 fustanet perfekte për mbrëmjen e Vitit të Ri (FOTO)

Nëse po mendoni ç’të vishni darkën e Vitit të Ri, kujtoni se fustanet me shkëlqim…

CILËS I SHKON MË SHUMË? Alketa Vejsiu dhe Ilda Bejleri bëjnë ”XING” me këtë fustan

CILËS I SHKON MË SHUMË? Alketa Vejsiu dhe Ilda Bejleri bëjnë ”XING” me këtë fustan

Alketa Vejsiu dhe Ilda Bejleri, moderatoret bukuroshe të televizionit shqiptar gjithnjë na kanë treguar se…