Histori Njerëzore – AlpeGossip

Histori Njerëzore

“ËSHTË BABA I VAJZËS SIME”/ Gruaja zbulon rastësisht se burri që po dilte në takim ishte…

“ËSHTË BABA I VAJZËS SIME”/ Gruaja zbulon rastësisht se burri që po dilte në takim ishte…

Të gjithë kemi pasur një moment kur kemi takuar dikë në rrugë, por nuk e…

E PADËGJUAR/ Gruaja që ka shkuar me 900 burra brenda një dite, veprimi i çuditshëm që bëri më pas

E PADËGJUAR/ Gruaja që ka shkuar me 900 burra brenda një dite, veprimi i çuditshëm që bëri më pas

Një grua pretendohet se ka fjetur me 900 burra në një ditë dhe kjo ka…

“BËJ SEKS ME GRUAN, POR DUA DIKË TJETËR”/ 46-vjeçari zbulon si u njoh me vajzën që “i mori mendjen” dhe i rrezikoi martesën

“BËJ SEKS ME GRUAN, POR DUA DIKË TJETËR”/ 46-vjeçari zbulon si u njoh me vajzën që “i mori mendjen” dhe i rrezikoi martesën

Një 46-vjeçar rrëfen për “Dear Deidre” të “The Sun” se si një grua që njohu…

“MOS I TREGONI ASKUJT…”/ Nusja zbulon gabimin më të madh që bëri para dasmës, ka një këshillë për të gjitha vajzat (FOTO)

“MOS I TREGONI ASKUJT…”/ Nusja zbulon gabimin më të madh që bëri para dasmës, ka një këshillë për të gjitha vajzat (FOTO)

Një grua ka treguar për ndjekësit e saj në rrjete sociale, pendesën më të madhe…

RRËFIME DASHURIE NGA QYTETARËT/ Si u ndamë pas disa vitesh dhe rikthimi për një mundësi të dytë

RRËFIME DASHURIE NGA QYTETARËT/ Si u ndamë pas disa vitesh dhe rikthimi për një mundësi të dytë

Historitë e dashurisë janë të shumëllojshme. Disa zgjasin përgjithmonë, e të tjera ndërpriten për një…

“MENDOJMË TË KRIJOJMË FAMILJE”/ 24-vjeçari habit me deklaratën për kushërirën e tij: Prindërit tanë…

“MENDOJMË TË KRIJOJMË FAMILJE”/ 24-vjeçari habit me deklaratën për kushërirën e tij: Prindërit tanë…

Një 24-vjeçar ka rrëfyer për “Dear Deidre” të “The Sun” se si është dashuruar me…

“JAM E MARTUAR, POR BËJ S*KS ME BURRA TË TJERË”/ 31-vjeçarja kërkon të ngelë shtatzënë me një të huaj që…

“JAM E MARTUAR, POR BËJ S*KS ME BURRA TË TJERË”/ 31-vjeçarja kërkon të ngelë shtatzënë me një të huaj që…

Disa çifte e kanë të vështirë të bëhen prindër për shkak të problemeve të ndryshme…

TAKIMI I PARË SHKOI KEQ? Rrëfimi i Loren do ju shokojë: Unë i gatova atij një vakt që e bëri të humbte…

TAKIMI I PARË SHKOI KEQ? Rrëfimi i Loren do ju shokojë: Unë i gatova atij një vakt që e bëri të humbte…

Nëse mendoni se jeni pa fat në dashuri dhe tashmë keni qenë në disa takime…

“MË NGJALL NEVERI…”/ 27-vjeçarja tregon se si nëna e të dashurit të saj po shkatërron çdo gjë mes tyre

“MË NGJALL NEVERI…”/ 27-vjeçarja tregon se si nëna e të dashurit të saj po shkatërron çdo gjë mes tyre

Një marrëdhënie e mirë me vjehrrën duket se është e pamundur për 27-vjeçaren, e cila…

“BASHKËSHORTI MË DHA NJË SHANS…”/ 28-vjeçarja nuk heq dot dorë nga i dashuri për shkak të s*ksit

“BASHKËSHORTI MË DHA NJË SHANS…”/ 28-vjeçarja nuk heq dot dorë nga i dashuri për shkak të s*ksit

Një 28-vjeçare ka rrëfyer për “Dear Deidre” se nuk ndalet dot së tradhtuari bashkëshortin e…