“NUK E PRISJA TË DASHUROHESHA”/ Historia e veçantë: 27-vjeçarja martohet me babanë e ish të dashurit – AlpeGossip
“NUK E PRISJA TË DASHUROHESHA”/ Historia e veçantë: 27-vjeçarja martohet me babanë e ish të dashurit

“NUK E PRISJA TË DASHUROHESHA”/ Historia e veçantë: 27-vjeçarja martohet me babanë e ish të dashurit

Sindey Dean është një 27-vjeçare, e cila vendosi të publikojë historinë e saj të dashurisë, për të dhënë mesazhin se duhet t’i jepet fund paragjykimeve për çiftet që kanë diferencë të madhe në moshë.

27-vjeçarja nga Ohio SHBA ka një lidhje dashurie më një burrë 51-vjeçar, i cuili në fakt është baba i ish-partnerit të së resë.

Sidney u takua me Paul, kur ishte vetëm 16 vjeç ndërsa ishte në një lidhje dashurie me djalin e tij. Kur dy të rinjtë u ndanë Sidney vazhdonte të shkonte në shtëpinë e ish-partnerit të saj, ku kalonte kohë me të dhe familjen e tij.

Ndjenjat e saj dita-ditës filluan të ndryshonin ndaj Paulit, babait të ish-partnerit të saj dhe miqësia shpejt ia la vendin romancës. Pavarësisht reagimeve të forta të familjarëve dhe miqve, çifti kapërceu të gjitha pengesat dhe në vitin 2016 u martua.

“Ai është i vetmi person me të cilin kam bërë seks dhe është më i miri. Sigurisht që nuk mund ta krahasoj seksin me marrëdhëniet e tjera, sepse është intime”, tha ajo për Daily Mail.

Ajo pranon se lidhja e saj me të shoqin nuk është një marrëdhënie romantike tradicionale, por këmbëngul se nuk mund të ishte më mirë.

“Nuk e prisja të dashurohesha me Paulin pasi u takuam, por jam shumë e lumtur që kam rënë në dashuri me të”, tha 27-vjeçarja për Daily Mail.