shqipe.autor – AlpeGossip
VITI I RI PO AFRON/ Nora Istrefi zbukuron ambientin e shtëpisë për festa (FOTO)

VITI I RI PO AFRON/ Nora Istrefi zbukuron ambientin e shtëpisë për festa (FOTO)

Nora është ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale, ku është shumë aktive me…

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Gixhari pozon pa të brendshme dhe na la gojëhapur (FOTO)

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Gixhari pozon pa të brendshme dhe na la gojëhapur (FOTO)

Ka vetëm pak kohë që është bërë nënë, por Olta Gixhari shumë shpejt iu rikthye…

MEVLANI I DOLI NË MBROJTJE SINDIT/ Fatjoni: Tani vdiqe për të marrë një puthje… Je i lodhur (FOTO)

MEVLANI I DOLI NË MBROJTJE SINDIT/ Fatjoni: Tani vdiqe për të marrë një puthje… Je i lodhur (FOTO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, u diskutua mbi ngjarjen e djeshme ku Melisa u…

“MË VJEN TURP QË NDODHI KJO GJË”/ Andi i kthehet keq Sindit: Për mua i humbe vlerat, patetike (FOTO)

“MË VJEN TURP QË NDODHI KJO GJË”/ Andi i kthehet keq Sindit: Për mua i humbe vlerat, patetike (FOTO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Andi replikoi me Sindin pas situatës së ndodhur dje,…

“DO E AGRAVOJA SITUATËN”/ Melisa i bën të papriturën: Nuk do e lë për një kafe, por për dy. Do e marr… (FOTO)

“DO E AGRAVOJA SITUATËN”/ Melisa i bën të papriturën: Nuk do e lë për një kafe, por për dy. Do e marr… (FOTO)

Melisa është rikthyer sot në “Përputhen”, pas debatit që pati me Sindin. Puntatën e sotme,…

I THA MELISËS SE SHKON PËR NJË KAFE/ Nuk ndalet Sindi: Do t’i çmend (FOTO)

I THA MELISËS SE SHKON PËR NJË KAFE/ Nuk ndalet Sindi: Do t’i çmend (FOTO)

Sherri mes Melisës dhe Sindit në puntatën e djeshme të “Përputhen” vazhdon të jetë shumë…

DONI TË KENI NJË BEL TË HOLLË? Këto janë 5 ushtrimet që duhet të praktikoni çdo ditë

DONI TË KENI NJË BEL TË HOLLË? Këto janë 5 ushtrimet që duhet të praktikoni çdo ditë

Nëse jeni të vendosur për të ndryshuar zonën rreth belit, në këtë artikull do të…

“AJO NUK ISHTE DELIKATE…”/ Pas VIDEOS së postuar nga Sindi së fundmi asaj nuk i ka dalë akoma inati me Melisën

“AJO NUK ISHTE DELIKATE…”/ Pas VIDEOS së postuar nga Sindi së fundmi asaj nuk i ka dalë akoma inati me Melisën

Dy ditë më parë ishte tepër dinamike në “Për’puthen” dhe shkak u bë një debat…

NGA FUSTANET E DERI TEK XHAKETAT/ Veshjet që duhet t’i hiqni nga garderoba, ju bëjnë të dukeni 10 vite më të vjetra

NGA FUSTANET E DERI TEK XHAKETAT/ Veshjet që duhet t’i hiqni nga garderoba, ju bëjnë të dukeni 10 vite më të vjetra

Ka disa gra që përpiqen të duken të reja dhe arrijnë të krijojnë një pamje…

JU PËLQEN TA TEPRONI PAK ME ALKOOLIN? Ja sa ju ze pija sipas shenjës suaj të horoskopit

JU PËLQEN TA TEPRONI PAK ME ALKOOLIN? Ja sa ju ze pija sipas shenjës suaj të horoskopit

Efektet e alkoolit janë të ndryshme te të gjithë. Kryesisht, thonë se, ndikues kryesor në…