shqipe.autor – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Fifi zbulon kur do vijë në jetë djali (FOTOT)

NËNË PËR HERË TË PARË/ Fifi zbulon kur do vijë në jetë djali (FOTOT)

Fifi do bëhet së shpejti nënë për herë të parë. Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit…

“TË QËNIT MENDJEMADH…”/ Ronela Hajati ka dy fjalë për kolegët e saj!

“TË QËNIT MENDJEMADH…”/ Ronela Hajati ka dy fjalë për kolegët e saj!

Ronela Hajati pas përfundimit të eksperiencës së saj në Eurovision ka sjellë në treg mjaft…

“RRI VETËM ME LUIZIN”/ Sabiani flet me Keisin: Hap sytë se e di ti ça s’dua…

“RRI VETËM ME LUIZIN”/ Sabiani flet me Keisin: Hap sytë se e di ti ça s’dua…

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të komunikojnë me familjarët. Keisi ka marrë…

“UNË NUK NDËRHYJ SEPSE…”/ Kristi merr telefonatë nga Roberti brenda BB: Fola me produksionin dhe…

“UNË NUK NDËRHYJ SEPSE…”/ Kristi merr telefonatë nga Roberti brenda BB: Fola me produksionin dhe…

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të komunikojnë me familjarët. Kristi ka marrë…

“Ç’KE QË MERRESH ME LUIZIN”/ Olta flet me bashkëshortin: E shohim në fund kush e prek finalen

“Ç’KE QË MERRESH ME LUIZIN”/ Olta flet me bashkëshortin: E shohim në fund kush e prek finalen

Pas ngjarjes së rëndë në Top Chanel. Olta ka folur në telefon me bashkëshortin për…

“VAZHDO ME SHPIRTIN E GJITHË…”/ Luizi flet më në fund me nënën, por nervozohet keq me produksionin

“VAZHDO ME SHPIRTIN E GJITHË…”/ Luizi flet më në fund me nënën, por nervozohet keq me produksionin

Luizi ka marrë një telefonatë nga nëna e tij brenda shtëpisë së Big Brother. Mirëpo…

BANORËT NDEZIN QIRINJ PËR ROJEN E VRARË/ Dea bën një gafë: I urojmë…

BANORËT NDEZIN QIRINJ PËR ROJEN E VRARË/ Dea bën një gafë: I urojmë…

Banorët brenda shtëpisë së Big Brother VIP ndezën mbrëmë qirinj dhe shprehën ngushëllime për familjen…

RRËFIMI PREKËS/ Valbona flet për herë të parë për humbjen e të motrës: E kisha si nënë

RRËFIMI PREKËS/ Valbona flet për herë të parë për humbjen e të motrës: E kisha si nënë

Valbona Mema e la në gjysmë rrugëtimin e saj në “BBV” dhe arsyeja ishte gjendja…

“DO TË SHKËLYJ, DO TË ZVARRIS”/ Për çfarë diskutuan Olta dhe Lorenci

“DO TË SHKËLYJ, DO TË ZVARRIS”/ Për çfarë diskutuan Olta dhe Lorenci

Lorenci dhe Olta kanë diskutuar sot për mënyrën se si ka luajtur Luizi. Olta nuk…

“SINQERISHT, REALISHT”/ Shprehjet e saj u bënë virale, Kiara bën veprimin epik

“SINQERISHT, REALISHT”/ Shprehjet e saj u bënë virale, Kiara bën veprimin epik

Më lër hapsirën time”, “Lëre të rrjedhë”, “Sinqerisht, realisht” ishin disa nga shprehjet e Kiarës…