Showbiz – AlpeGossip

Showbiz

“JE I POSHTËR”/ Egla nuk përmbahet ndaj Arbër Hajdarit: Duhet të zëvendësohesh

“JE I POSHTËR”/ Egla nuk përmbahet ndaj Arbër Hajdarit: Duhet të zëvendësohesh

Me diskutime të mos u shoqërua darka e mbrëmjes së kaluar në ‘Big Brother VIP…

“IK PI*DHU”/ Agravon debati mes Romeos dhe Lidit: Kujton se do të të qëlloj…

“IK PI*DHU”/ Agravon debati mes Romeos dhe Lidit: Kujton se do të të qëlloj…

Edhe pse në ditët e para, Lidi, Romeo dhe Heidi u shfaqën shumë të afërta…

“A DO TË BËHESH GRUAJA IME?” Bardhi ulet në gjunjë dhe i propozon Sarës për martesë

“A DO TË BËHESH GRUAJA IME?” Bardhi ulet në gjunjë dhe i propozon Sarës për martesë

Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi do të kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre, e cila…

“UNË NUK DO TË BËJ LEKË…”/ Debat i fortë mes Erjolës dhe Eglës: Je e dëshpëruar për vëmendje

“UNË NUK DO TË BËJ LEKË…”/ Debat i fortë mes Erjolës dhe Eglës: Je e dëshpëruar për vëmendje

Ditën e sotme Erjola ka debatuar me Eglën të cilat përfundojnë në tonin e lartë…

KONFIRMOI SHTATZËNINE/ Sara Gjordeni ka dy fjalë për të gjithë

KONFIRMOI SHTATZËNINE/ Sara Gjordeni ka dy fjalë për të gjithë

Sara Gjordeni mbrëmjen e kaluar konfirmoi shkeli me Bardhin, me të cilin u lidh brenda…

NUK NDALET EGLA/ Hedh në tokë rrobat e të gjithë banorëve! Si reaguan ata (VIDEO)

NUK NDALET EGLA/ Hedh në tokë rrobat e të gjithë banorëve! Si reaguan ata (VIDEO)

,arrëdhënia e Eglës me banorët e tjerë të shtëpisë së “Big Brother Vip” nuk ka…

LAJM I ËMBËL/ Sara dhe Bardhi së shpejti bëhen prindër

LAJM I ËMBËL/ Sara dhe Bardhi së shpejti bëhen prindër

Tashmë është e konfirmuar, Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Lajmi…

“E KE FRIKË EGLËN?” Roza e pyet Heidin përpara gjithë banorëve

“E KE FRIKË EGLËN?” Roza e pyet Heidin përpara gjithë banorëve

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm zbulon por…

“PLAS” SËRISH NË BIG BROTHER/ Erjola lag me ujë Eglën, aktorja hakmerret duke…

“PLAS” SËRISH NË BIG BROTHER/ Erjola lag me ujë Eglën, aktorja hakmerret duke…

Erjola dhe Egla janë përfshirë në një episod të pakëndshëm mëngjesin e sotëm. Teksa Egla…

I JEP FUND MARRËDHËNIES/ Rike Roçi: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

I JEP FUND MARRËDHËNIES/ Rike Roçi: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

E ftuar në studion e “Wake Up”, ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Rike Roçi,…