Showbiz – AlpeGossip

Showbiz

“UNË THEM T’I VRASËSH KAFSHËT”/ Juli merr thikë me vete në takim, Antonela bërtet majë malit (FOTO+VIDEO)

“UNË THEM T’I VRASËSH KAFSHËT”/ Juli merr thikë me vete në takim, Antonela bërtet majë malit (FOTO+VIDEO)

Juli ka patur takimin e parë në “Përputhen” sot. Ai doli në një takim me…

KANË SHPREHUR HAPUR PËLQIMIN PËR NJËRI-TJETRIN/ Andi dhe Jasmina kapen mat jashtë “Përputhen” (FOTO)

KANË SHPREHUR HAPUR PËLQIMIN PËR NJËRI-TJETRIN/ Andi dhe Jasmina kapen mat jashtë “Përputhen” (FOTO)

Dy konkurrentët e “Përputhen”, Ana dhe Jasmina kanë shprehur hapur pëlqimin për njëri-tjetrin. Ata u…

“E PËRJETOVA KEQ”/ Albërija bën deklaratën e fortë për Covid-19: Është hedhur me aeroplanë… (FOTO)

“E PËRJETOVA KEQ”/ Albërija bën deklaratën e fortë për Covid-19: Është hedhur me aeroplanë… (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj ishte së fundmi e ftuar në emisionin “NIN”. Gjatë intervistës,…

DITË E TRISHTË PËR FLOR MUMAJESIN/ Këngëtari humb njeriun më të shtrenjtë në familje

DITË E TRISHTË PËR FLOR MUMAJESIN/ Këngëtari humb njeriun më të shtrenjtë në familje

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka humbur sot personin më të dashur të familjes, nënën…

ROMANCË DASHURIE ME BEARTIN/ Por mardhënia e Teas me vjerrën qenka më e mirë nga se e prisnim

ROMANCË DASHURIE ME BEARTIN/ Por mardhënia e Teas me vjerrën qenka më e mirë nga se e prisnim

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, pas skandalit të…

PAS TAKIMEVE DHE PUTHJEVE NË STUDIO/ Andi dhe Jasmina kapen mat jashtë ambienteve të “Për’puthen”

PAS TAKIMEVE DHE PUTHJEVE NË STUDIO/ Andi dhe Jasmina kapen mat jashtë ambienteve të “Për’puthen”

Mbrëmja e diel ishte shumë pasionante në “Për’puthen Prime”. Dy djemtë nga Kosova, Andi dhe…

U INFEKTUA NGA COVID-19/ Ardit Gjebrea jep lajmin e mirë: Falenderoj engjellin mbrojtës për ditët e netët pa gjumë…

U INFEKTUA NGA COVID-19/ Ardit Gjebrea jep lajmin e mirë: Falenderoj engjellin mbrojtës për ditët e netët pa gjumë…

Moderatori i njohur i emisionit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, Ardit Gjebrea përmes një…

“DËSHIROJ TË TË UROJ FAT…”/ Për herë të parë, reagon ish e dashura ruse e Rinianit (FOTO)

“DËSHIROJ TË TË UROJ FAT…”/ Për herë të parë, reagon ish e dashura ruse e Rinianit (FOTO)

Hyrja e një prej konkurrentëve në “Për’puthen”, Rinianit u shoqërua me fjalë të shumta e…

“KUR NISA KËTË RRUGËTIM…”/ Pas Saimirit edhe Meri i dedikon fjalë zemre atij (FOTO)

“KUR NISA KËTË RRUGËTIM…”/ Pas Saimirit edhe Meri i dedikon fjalë zemre atij (FOTO)

Programi i dashurisë, “Love Story”, i transmetuar në TV Klan, u finalizua mbrëmjen e hënë,…

“ZEMRA IME, EDHE PSE TË KAM NXIRË JETËN…”/ Bora Zemani i dedikon fjalë zemre të vëllait për ditëlindje (FOTO)

“ZEMRA IME, EDHE PSE TË KAM NXIRË JETËN…”/ Bora Zemani i dedikon fjalë zemre të vëllait për ditëlindje (FOTO)

Ata që kanë motra ose vëllezër dhe kanë pasur apo kanë një marrëdhënie si “Tom…