MARTOHEN PAS DISA DITËSH/ Ja vendi përrallor ku do të mbajnë ceremoninë Gjiko dhe Elita (FOTO) – AlpeGossip
MARTOHEN PAS DISA DITËSH/ Ja vendi përrallor ku do të mbajnë ceremoninë Gjiko dhe Elita (FOTO)

MARTOHEN PAS DISA DITËSH/ Ja vendi përrallor ku do të mbajnë ceremoninë Gjiko dhe Elita (FOTO)

Çifti më i njohur i showbizit shqiptar, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, do të martohen më datën 21 të këtij muaji

Burime pranë çiftit dhanë lajmin e bukur të kurorëzimit dhe konfirmuan se ceremonia do të mbahet në Prishtinë, në “White Garden”, vendin përrallor ku çifti do të kurorëzojë dashurinë.

Pamje nga vendi i ceremonisë ku Gjiko dhe Elita do të martohen më 21 shtator.