Gossip Archives - AlpeGossip

Gossip

PUBLIKOI KËNGË ME KIDËN/ Loredana i kthehet Mozzikut (FOTO+VIDEO)

PUBLIKOI KËNGË ME KIDËN/ Loredana i kthehet Mozzikut (FOTO+VIDEO)

Në mesnatë, Mozzik dhe Kida publikuan këngën e tyre të re, të titulluar “PP”. Kënga…

LE TË FILLOJË NUMËRIMI MBRAPSH! Me FOTON e bukur dhe fjalët më të ëmbla Olta Gixhari sapo na tregoi se kur do bëhet nënë

LE TË FILLOJË NUMËRIMI MBRAPSH! Me FOTON e bukur dhe fjalët më të ëmbla Olta Gixhari sapo na tregoi se kur do bëhet nënë

Në muajin maj Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për…

KRAHASIM EPIK! Fansat gjetën personazhin me të cilin ngjason Loredana me flokët e shkurtër! (FOTO)

KRAHASIM EPIK! Fansat gjetën personazhin me të cilin ngjason Loredana me flokët e shkurtër! (FOTO)

E kemi parë shpesh të eksperimentojë me modelet e flokëve, por sot Loredana na habiti…

AWW, ÇFARË KUNATE! Një urim kaq special si ky i Luanës për Ghetto Geasy-n nuk kishim parë (FOTO+VIDEO)

AWW, ÇFARË KUNATE! Një urim kaq special si ky i Luanës për Ghetto Geasy-n nuk kishim parë (FOTO+VIDEO)

Sot reperi i njohur Ghetto Geasy feston 38-vjetorin dhe në mesin e suksesit të madh…

BYE BYE FLOKËVE TË GJATË! Loredana nuk njihet me look-un e ri (FOTO)

BYE BYE FLOKËVE TË GJATË! Loredana nuk njihet me look-un e ri (FOTO)

Kot nuk thonë që flokët janë gjysma e bukurisë së një femre, ndaj ndryshimi i…

“GJITHË ATO LEKË DHE DHËMBËT SI LEPUR”! Arbana i kthen përgjigjen epike ndjekësit që po i qante hallin! (FOTO)

“GJITHË ATO LEKË DHE DHËMBËT SI LEPUR”! Arbana i kthen përgjigjen epike ndjekësit që po i qante hallin! (FOTO)

Edhe pse në pritje të ëmbël dhe e angazhuar për të na treguar gatimet dhe…

“NUK DO E FUTJA NË SHTËPI NJË SI ELVANA…”/ Ermali publikon mesazhet private që i çon mikesha e tij dhe pikoi loti (FOTOT)

“NUK DO E FUTJA NË SHTËPI NJË SI ELVANA…”/ Ermali publikon mesazhet private që i çon mikesha e tij dhe pikoi loti (FOTOT)

Familja e Ermal Mamaqit po shijon pushimet këtë fillim korriku! Prej ditësh moderatori dhe bashkëshortja…

ERA XHELOZI KËTEJ/ Jonida i shpreh në sy pëlqimin për dikë tjetër dhe shihni pak çfarë masash mori Romeo

ERA XHELOZI KËTEJ/ Jonida i shpreh në sy pëlqimin për dikë tjetër dhe shihni pak çfarë masash mori Romeo

Disa ditë më parë ata na kënaqën me foto dhe video nga pushimet e tyre…

3 KORRIK DHE GAFORRE/ Tre Vip-at shqiptar që festojnë sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushin (VIDEO+FOTO)

3 KORRIK DHE GAFORRE/ Tre Vip-at shqiptar që festojnë sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushin (VIDEO+FOTO)

Butrint Imeri, Getoar Selimi dhe Barbara Dini festojnë sot në 3 korrik ditëlindjen në një…

BYRZYLYKU TE DORA E NXORRI ZBULUAR/ Vajza misterioze që po bashkëpunon me Ardian Bujupin qenka këngëtarja e famshme shqiptare? (FOTOT)

BYRZYLYKU TE DORA E NXORRI ZBULUAR/ Vajza misterioze që po bashkëpunon me Ardian Bujupin qenka këngëtarja e famshme shqiptare? (FOTOT)

Kanë mjaftuar vetëm dy ditë nga publikimi i një fotoje nga Ardian Bujupi, dhe aq…