Gossip – AlpeGossip

Gossip

“JE SJELLË SI COPË M*TI…”/ Veprimi i Meritonit fut në sherr Eglën me Ilnisën, aktorja: Ik mbyll gojën

“JE SJELLË SI COPË M*TI…”/ Veprimi i Meritonit fut në sherr Eglën me Ilnisën, aktorja: Ik mbyll gojën

Veprimet e Meriton Mjekiqit ndaj Rike Roçit një natë më parë në BBV, kanë ndezur…

SHPËRTHEN NË LOT PAS DEBATIT ME ROZËN/ Egla: Më tha një gjë të tmerrshme! Ku e di ajo sa jam përpjekur unë të kem fëmijë?!

SHPËRTHEN NË LOT PAS DEBATIT ME ROZËN/ Egla: Më tha një gjë të tmerrshme! Ku e di ajo sa jam përpjekur unë të kem fëmijë?!

Egla ka shpërthyer në lot teksa ndodhej në oborr bashkë me Sarën dhe Bardhin, kur…

“BËJE BURRIN TANI…”/ Bardhi sherr me Rozën: Kur të dalim jashtë t’i tregoj pa asnjë problem

“BËJE BURRIN TANI…”/ Bardhi sherr me Rozën: Kur të dalim jashtë t’i tregoj pa asnjë problem

Prezantuesja iu është drejtuar këngëtarit duke i thënë që s’ka t*stikuj për të përballuar partneren e…

“NUK DUA TË RRI MË”/ Ledjona Xheladinaj bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother

“NUK DUA TË RRI MË”/ Ledjona Xheladinaj bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother

Ledjona Xheladinaj ka marrë vendimin për tu larguar nga formati “Big Brother”. Në një bisedë…

SHERR DHE OFENDIME TË RËNDA/ Julia përplaset me Eglën: Copë mishi me dy sy, turpëron nënat e gratë shqiptare

SHERR DHE OFENDIME TË RËNDA/ Julia përplaset me Eglën: Copë mishi me dy sy, turpëron nënat e gratë shqiptare

Një sherr i fortë ka ndodhur mes banores së re Julias dhe Eglës. Julia nuk…

“KA QENË I LIDHUR ME SHOQEN E NGUSHTË…”/ Fationi për Meritonin: Ai legeni la të kuptohej sikur Erjola…

“KA QENË I LIDHUR ME SHOQEN E NGUSHTË…”/ Fationi për Meritonin: Ai legeni la të kuptohej sikur Erjola…

Gjatë një bisede me Rike Roçin dhe Sara Karajn, Fation Kuqari ofendon Meriton Mjekiqin duke…

“DO T’I HA HALLVËN…”/ Erjola vazhdon me Ledjonën planin për Ilnisën

“DO T’I HA HALLVËN…”/ Erjola vazhdon me Ledjonën planin për Ilnisën

Erjola Doçi me Ledjona Xheladinajn kanë qenë duke biseduar me njëra-tjetrën për planin që ato…

“JE BUKËSHKALË”/ Flor Binaj reagon pas komenteve negative për imitimin që i bën Ledion Liços

“JE BUKËSHKALË”/ Flor Binaj reagon pas komenteve negative për imitimin që i bën Ledion Liços

Imitimi që i ka bërë Flor Binaj Ledion Liços nuk është pëlqyer nga të gjithë,…

KRISET MARRËDHËNIA MES RIKES DHE ROMEOS/ Plas debati: Vajzë pa karakter, je sëmundje…

KRISET MARRËDHËNIA MES RIKES DHE ROMEOS/ Plas debati: Vajzë pa karakter, je sëmundje…

Mesa duket miqësia e Romeos dhe Rikes është krisur. Dikur ata kanë shprehur se janë…

I PËRMENDI DUBAIN/ Sara i kthehet Ilnisës: Kështu lloj femre je ti

I PËRMENDI DUBAIN/ Sara i kthehet Ilnisës: Kështu lloj femre je ti

Ilnisa ka hapur debat me Sara Karajn duke i thënë se nuk është në Dubai,…