Lifestyle Archives - AlpeGossip

Lifestyle

A DO NA PËRFAQËSOJË ARILENA NË “EUROVISION 2021”? Flet menaxheri i këngëtares (FOTO)

A DO NA PËRFAQËSOJË ARILENA NË “EUROVISION 2021”? Flet menaxheri i këngëtares (FOTO)

Situata e krijuar nga Koronavirusi ndikoi edhe në Eurovision i cili u anulua për këtë…

KORONAVIRUSI/ Karantinimi e detyron Anxhela Martinin të bëjë atë që s’e ka bërë kurrë më parë (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Karantinimi e detyron Anxhela Martinin të bëjë atë që s’e ka bërë kurrë më parë (FOTO)

Modelja shqiptare, Anxhela Martini është vetëizoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles së bashku…

“ISHTE FYESE ÇDO KËRKESË”/ Aurela Gaçe u drejtohet gazetarëve: Kemi halle më të mëdha!

“ISHTE FYESE ÇDO KËRKESË”/ Aurela Gaçe u drejtohet gazetarëve: Kemi halle më të mëdha!

Aurela Gaçe u është drejtuar sot të gjitha mediave që i kërkonin një prononcim gjatë…

KORONAVIRUSI/ Endri Prifti thyen karantinën dhe sulmon femrat “VIP”: A ka mbetur me barrë ndonjë nga këto bundrrat, këto ditë?

KORONAVIRUSI/ Endri Prifti thyen karantinën dhe sulmon femrat “VIP”: A ka mbetur me barrë ndonjë nga këto bundrrat, këto ditë?

Këngëtari Endri Prifti nuk qëndron dot mbyllur edhe pse e gjithë Shqipëria është në izolim….

“UNË I LAJ DUART SI PËLLUMB PIPERO”/ Kënga e Ermal Mamaqit që të ngre humorin (VIDEO)

“UNË I LAJ DUART SI PËLLUMB PIPERO”/ Kënga e Ermal Mamaqit që të ngre humorin (VIDEO)

Gjatë ditëve në karantinë Ermal Mamaqi është frymëzuar ka shkruar disa vargje plot humor për…

UPS! Taynas i bien qerpikët, mbetet pa to pasi qendrat estetike janë mbyllur

UPS! Taynas i bien qerpikët, mbetet pa to pasi qendrat estetike janë mbyllur

Për shkak të parandalimit të përhapjes së koronavirusit, janë mbyllur të gjitha lokalet, përfshirë edhe…

“MË ERDHI KEQ PËR FILMIN. ANULUAN…”/ Ermal Mamaqi ka një këshillë për të gjithë të izoluarit

“MË ERDHI KEQ PËR FILMIN. ANULUAN…”/ Ermal Mamaqi ka një këshillë për të gjithë të izoluarit

Aktori Ermal Mamaqi ka treguar se si po e kalon kohën e tij në karantinë…

“FARE RASTËSISHT…”/ Iva Tiço rrëfen se si u njoh me partnerin dhe zbulon detaje nga lidhja e saj (FOTO)

“FARE RASTËSISHT…”/ Iva Tiço rrëfen se si u njoh me partnerin dhe zbulon detaje nga lidhja e saj (FOTO)

Iva Tiço nuk është më ‘single’ dhe një foto e ndarë në Ditën e Verës,…

SI TË RRITËSH DJEM QË BËJNË PUNË SHTËPIE? Sara Hoxha tregon sekretin! (FOTO)

SI TË RRITËSH DJEM QË BËJNË PUNË SHTËPIE? Sara Hoxha tregon sekretin! (FOTO)

Sara Hoxha do t’i mësojë dy djemtë e saj, Roman dhe London të kujdesen për…

PASKA LEZET DITËLINDJA NË KARANTINË! Orinda ia zbukuroi ditën Turit dhe surprizat s’kanë fund! (FOTO)

PASKA LEZET DITËLINDJA NË KARANTINË! Orinda ia zbukuroi ditën Turit dhe surprizat s’kanë fund! (FOTO)

Sot është një ditë e veçantë  për familjen Hysko. Turjani feston ditëlindjen dhe ndonëse kjo…