Lifestyle – AlpeGossip

Lifestyle

“KJO ËSHTË MAMAJA IME”/ Afërdita Dreshaj prezanton të ëmën dhe duket në super formë (FOTO)

“KJO ËSHTË MAMAJA IME”/ Afërdita Dreshaj prezanton të ëmën dhe duket në super formë (FOTO)

Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga…

RRËFEN NGA JETA E SAJ PRIVATE/ Moderatorja shqiptare: Shkova të hiqja fëmijën, nuk i thashë bashkëshortit (VIDEO)

RRËFEN NGA JETA E SAJ PRIVATE/ Moderatorja shqiptare: Shkova të hiqja fëmijën, nuk i thashë bashkëshortit (VIDEO)

Moderatorja Gerta Gixhari ishte e ftuar së fundmi në “Glamour Zone”, me Ester Bylykun. Gjatë…

“GËZUAR…”/ Tolgahan nuk harroi të uronte në shqip Ditën e Flamurit (FOTO)

“GËZUAR…”/ Tolgahan nuk harroi të uronte në shqip Ditën e Flamurit (FOTO)

Partneri turk i Almeda Abazit, Tolgahan Sayisman, ka përparuar shumë me gjuhën shqipe. Ai mëson…

MË KEQ SE “FEMRAT”/ Gardëroba e Eduartit qenka e mbushur plot dhe ja kalon Arbanës me veshjet

MË KEQ SE “FEMRAT”/ Gardëroba e Eduartit qenka e mbushur plot dhe ja kalon Arbanës me veshjet

Një video nga zona e gardërobës së Eduartit, na rrëfeu ca gjëra të reja për…

NË NJË DITË ME PAVARSINË E SHQIPËRISË/ Ja cilët janë personazhet që festojnë ditëlindjen sot (FOTOT)

NË NJË DITË ME PAVARSINË E SHQIPËRISË/ Ja cilët janë personazhet që festojnë ditëlindjen sot (FOTOT)

Festa e 28 nëntorit na sjell ndërmend jo vetëm Pavarësinë e Shqipërisë, por edhe emrat…

“PËR KË JETON MAMA…”/ Jonida Vokshi si rrallë herë poston FOTON e veçantë me vajzën

“PËR KË JETON MAMA…”/ Jonida Vokshi si rrallë herë poston FOTON e veçantë me vajzën

Jeta për Jonida Vokshin ndryshoi totalisht, pasi ajo solli në jetë fëmijën e saj të…

“NUK MË PËLQENTE TË NDAJA GJËRAT ME TY”/ Oriola Marashi poston FOTON kur ka qenë e vogël me motrën dhe e uron për ditëlindje

“NUK MË PËLQENTE TË NDAJA GJËRAT ME TY”/ Oriola Marashi poston FOTON kur ka qenë e vogël me motrën dhe e uron për ditëlindje

Modelja Oriola Marashi ka zgjedhur një foto të vjetër nga fëmijëria për të uruar sot…

“KRENARE QË JAM SHQIPTARE”/ Ja si ka zgjedhur Dua Lipa ta urojë Festën e Flamurit (FOTO)

“KRENARE QË JAM SHQIPTARE”/ Ja si ka zgjedhur Dua Lipa ta urojë Festën e Flamurit (FOTO)

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka uruar festën e 28 nëntorit, të gjithë…

“BIRI IM TI LINDE NË NJË DITË TË VEÇANTË”/ Gold AG bëhet baba në Ditën e Pavarësisë (FOTO)

“BIRI IM TI LINDE NË NJË DITË TË VEÇANTË”/ Gold AG bëhet baba në Ditën e Pavarësisë (FOTO)

Ditën e sotme, reperi i njohur shqiptar Gold AG dhe partnerja e tij Ermira janë…

I ULUR NË GJUNJË DHE ME UNAZË NË DORË/ Renato Mekolli i propozon për martesë të dashurës (FOTO)

I ULUR NË GJUNJË DHE ME UNAZË NË DORË/ Renato Mekolli i propozon për martesë të dashurës (FOTO)

Me një unaze në dorë, i ulur në gjunjë, duke bërë propozimin klasik, shefi i…