Këngëtarja shqiptare pranon lidhjen me miliarderin! E bën tatuazh në vendin DELIKAT (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare pranon lidhjen me miliarderin! E bën tatuazh në vendin DELIKAT (FOTO)

Këngëtarja shqiptare pranon lidhjen me miliarderin! E bën tatuazh në vendin DELIKAT (FOTO)

Morena Taraku ka qenë sot në qendër të vëmendjes së mediave pas lajmit se ajo është në një lidhje me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani.

Sobhani jeton aktualisht në Turqi dhe mesa duket ky ishte shkaku pse edhe Morena po qëndron atje prej muajsh.

Ishte vetë Sobhani që postoi një foto me këngëtaren shqiptare ku shkruante: “Ekziston vetëm një lumturi në këtë jetë, të duash dhe të të duan”.

Morena e ka konfirmuar lidhjen duke bërë tatuazh emrin e miliarderit në pjesën e dorës e cila njihet edhe si një nga pjesët delikate e më të dhimbshme për të bërë tatuazh.