Britney Spears në formë të shkëlqyer! Poston video ku bën urën dhe sparkatën (VIDEO) – AlpeGossip
Britney Spears në formë të shkëlqyer! Poston video ku bën urën dhe sparkatën (VIDEO)

Britney Spears në formë të shkëlqyer! Poston video ku bën urën dhe sparkatën (VIDEO)

Nuk është sekret që Britney Spears është e fiksuar pas fitnesit. Ajo shpesh poston në Instagram foto dhe video të rutinës së saj stërvitore. Por videoja e saj e fundit të lë pa mend!

Nën përshkrimin “Duke u bërë gati për verë,” ajo shfaqet në video duke stërvitur çdo muskul të trupit. Ajo që i çmendi fansat është momenti ku përkulet dhe prek gishtat e këmbës me kokën, duke e bërë të duket si fare të pamundimshme.

Gearing up for summer!!! ⭐️🎀⭐️

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on