Andrra e Sinanit e mahnitshme! Tregon linjat me plot elegancë (FOTO) – AlpeGossip
Andrra e Sinanit e mahnitshme! Tregon linjat me plot elegancë (FOTO)

Andrra e Sinanit e mahnitshme! Tregon linjat me plot elegancë (FOTO)

Martesa me këngëtarin Sinan Hoxha i solli jo vetëm famë, por edhe sukses.

Javën e kaluar Andrra hapi rrjetin e saj të fustaneve të nusërisë, hapje kjo glamuroze ku morën pjesë një numër i madh i fytyrave publike.

E duke qenë e bukur dhe atraktive Andrra ka vendosur që disa nga fustanet t’i prezantoi ajo vet përmes fotosesioneve.
Në këtë fustan Andrra duket e mahnitshme, ndërsa tregon edhe linjat e saj trupore.