E NGACMOI PUBLIKISHT/ Parashutisti i çon mesazh Monikës (VIDEO) – AlpeGossip
E NGACMOI PUBLIKISHT/ Parashutisti i çon mesazh Monikës (VIDEO)

E NGACMOI PUBLIKISHT/ Parashutisti i çon mesazh Monikës (VIDEO)

Dy ditë më parë Monika u emocionua shumë kur i erdhi një surprizë nga qielli, një mesazh me parashutë, të cilin nuk u mor vesh se kush ia kishte dërguar. Prandaj banorët e veçanërisht Donaldi nisën ta ngacmonin Monikën për parashutistin.

Madje në mbrëmjen prime, Monika kërkoi që t’ja sillnin “pilotin” e famshëm dhe duket se edhe kjo do të ndodhë.

 

 

Dje parashutisti ka kaluar prapë lart shëpisë së “Big Brother” dhe e ka surprizuar Monikën me një banderolë ku shkruhej: “Monika, zemër më prit se po vij”.

Kjo surprizë dhe “ftesë” nga parashutisti u prit me shumë entuziasëm nga aktorja.

VIDEO