I fshehu nën peshqir, zbulohet ndryshimi që i ka bërë flokëve Xhesika Ndoj (FOTO) – AlpeGossip
I fshehu nën peshqir, zbulohet ndryshimi që i ka bërë flokëve Xhesika Ndoj (FOTO)

I fshehu nën peshqir, zbulohet ndryshimi që i ka bërë flokëve Xhesika Ndoj (FOTO)

Xhesika Ndoj tërheq vëmendjen jo vetëm me deklaratat në emisione, jo vetëm me pamjet provokuese në videoklipe, por edhe me fotot që poston në rrjete sociale të cilat shpeshherë ngjallin reagimin e fansave.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi ku Xhesika postuar një set fotografik shumë seksi me robdeshambër dhe peshqir në kokë.

Sot këngëtarja ka zbuluar se pas peshqirit paska fshehur një ndryshim të ri.

Ajo ka publikuar një foto në Instastory ku shihet me flokë të shkurtra bjonde dhe shkruan: “Pamje e re”.

Xhesika është ndër ato vajza të showbizit që e ndryshon shpesh pamjen e saj mirëpo prej një kohe të gjatë i kishte qëndruar besnike flokëve të gjatë, prej të cilëve sot ka hequr dorë.