NDRYSHON KREJTËSISHT LOOK/ Nora Istrefi transformohet në një Kim Kardashian të vërtetë – AlpeGossip
NDRYSHON KREJTËSISHT LOOK/ Nora Istrefi transformohet në një Kim Kardashian të vërtetë

NDRYSHON KREJTËSISHT LOOK/ Nora Istrefi transformohet në një Kim Kardashian të vërtetë

Nora istrefi është një ndër këngëtaret më seksi dhe të tërheqëse të industrisë së muzikës shqiptare. Përveç muzikës së saj të bukur ajo shquhet për pamjen dhe trupin e saj. Gjithmonë e kemi parë në formë, edhe në ato ditë kur ishte shtatzënë, por edhe pas lindjes.

Evoluimi i Norës në stil dhe pamje ka qenë i gjatë dhe i larmishëm, ku vlen të theksohet se gjithmonë ka rënë në sy për guximin e saj.

 

Edhe këtë herë Nora na vjen me një ndryshim look-u, e cila shfaqet tërësisht me flokë të zeza. Në fillim kur sheh foton që vetë Nora ka postuar në Instagram e ke pak të vështirë ta dallosh dot nëse është Kim Kardashian apo Nora. Gjithsesi duart e arta të Sellmës kanë sjellë një Nora ndryshe, por sigurisht të bukur dhe seksi.

“Si thoni për flokë të zeza?”, ka shkruar Nora përbri fotos dhe ne i themi ‘Po Nora, të shkojnë me të vërtet shumë”