“PSE NUK PUBLIKON KURRË FOTO ME BABIN?” Afërdita Dreshajt na emocionoi të gjithëve – AlpeGossip
“PSE NUK PUBLIKON KURRË FOTO ME BABIN?” Afërdita Dreshajt na emocionoi të gjithëve

“PSE NUK PUBLIKON KURRË FOTO ME BABIN?” Afërdita Dreshajt na emocionoi të gjithëve

Afërdita Dreshaj publikon shpesh foto familjare dhe nga jeta e saj private. Por një person që nuk e kemi parë asnjëherë në fotot e saj është i ati.

Një prej ndjekësve të saj ka vënë re këtë gjë, ndërsa pyeti modelen në Instagram:

“Nuk e shoh asnjëherë babin tënd në fotot e Instagram-it, pse? Vetëm mamin tënd?!”.

Afërdita na emocionoi të gjithëve me përgjigjen e saj, pasi tregoi babai i saj ka ndërruar jetë kur ajo ka qenë vetëm 12 vjeçe.

“Do të dojë të kisha mundësi të publikoja fotografi me babin aq sa postoj me nënën. Por babai im ka ikur kur unë isha vetë 12 vjeçe. Ai është engjëlli im”, shkroi Afërdita.