Nora Istrefi nuk pyet për lek kur vjen puna te veshjet! Shëtit me çizme 3000 euro-she (FOTO) – AlpeGossip
Nora Istrefi nuk pyet për lek kur vjen puna te veshjet! Shëtit me çizme 3000 euro-she (FOTO)

Nora Istrefi nuk pyet për lek kur vjen puna te veshjet! Shëtit me çizme 3000 euro-she (FOTO)

Nora Istrefi, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku kohëve të fundit.
Këngët e saj janë bërë hite dhe pëlqehen shumë nga fansat e saj.

Mbrëmjet e shumta, duken se i kanë sjellë asaj një jetë luksoze dhe tejet dinamike, përcjell ORAvip. Madje, ajo në mënyrë që të duket sa më mirë dhe e veçantë shpenzon shumë.

Së fundmi ajo vetëm për një palë çizme ka shpenzuar plotë (2,860€). Kaq shpenzime marramendëse bën ajo ?..!