E fshiu e fshiu! Noizy publikoi foton nga plazhi, por fansat e “fëlliqin” keq: O katunar… (FOTO) – AlpeGossip
E fshiu e fshiu! Noizy publikoi foton nga plazhi, por fansat e “fëlliqin” keq: O katunar… (FOTO)

E fshiu e fshiu! Noizy publikoi foton nga plazhi, por fansat e “fëlliqin” keq: O katunar… (FOTO)

“E ke trupin plot tato thot, a bon me ti prek huh”, shkroi Noizy si diçiturë, por fansat e vëmendshëm i janë kundervënë atij lidhur me faktin se reperi ka shkruar gabim fjalën “tato”.

Ata i kujtojnë faktin që ka jetuar më parë ne Londër dhe ai duhet ta dijë shumë mirë këtë, madje shkojnë aq larg saqë e quajnë edhe katunar.

Siç duket Noizy i ka lexuar komentet dhe e ka fshirë foton.

“E ke trupin plot tato thot, a bon me ti prek huh”, shkroi Noizy si diçiturë, por fansat e vëmendshëm i janë kundervënë atij lidhur me faktin se reperi ka shkruar gabim fjalën “tato”.

Ata i kujtojnë faktin që ka jetuar më parë ne Londër dhe ai duhet ta dijë shumë mirë këtë, madje shkojnë aq larg saqë e quajnë edhe katunar.

Siç duket Noizy i ka lexuar komentet dhe e ka fshirë foton.