“Pa filter pa make up, vetëm me 500 km vrap”/ Shikoni si duket Albana Osmani e pa kuruar (FOTO) – AlpeGossip
“Pa filter pa make up, vetëm me 500 km vrap”/ Shikoni si duket Albana Osmani e pa kuruar (FOTO)

“Pa filter pa make up, vetëm me 500 km vrap”/ Shikoni si duket Albana Osmani e pa kuruar (FOTO)

Moderatorja e njohur Arbana Osmani gjithmonë e ka treguar sesi dëshiron ta mbajë veten shumë.

Ajo është shumë e përkushtuar ndaj palestrës, gjë e cila i mundëson që ta mbajë gjithnjë në formë trupin e saj.

Së fundmi, Albana përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, ka treguar se si duket fytyra e saj pa makijazh, pas ka “vrapuar” 500 kilometra.

Dhe në fakt, përkundër lodhjes dhe mos-përdorimit të grimit, Alban dukej perfekte, teksa befasonte fansat me bukurinë e saj natyrale.