AFRIMITETI ME BEATRIX/ Rrjeti “shpërthen” kundër Donaldit: E humbe fitoren, njeri i shpifur…(FOTOT) – AlpeGossip
AFRIMITETI ME BEATRIX/ Rrjeti “shpërthen” kundër Donaldit: E humbe fitoren, njeri i shpifur…(FOTOT)

AFRIMITETI ME BEATRIX/ Rrjeti “shpërthen” kundër Donaldit: E humbe fitoren, njeri i shpifur…(FOTOT)

Afrimiteti me Beatrixin ka bërë që i gjithë rrjeti t’i kthehet kundër Donaldit. Aktori i humorit është parë shumë i afërt me këngëtaren, duke mos i kursyer as ngacmimet.

Kjo nuk është pritur aspak mirë nga ndjekësit, të cilët e konsiderojnë si “tradhti” ndaj moderatores Bora Zemani. Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë, ajo hyri në “Big Brother VIP” dhe Donaldi i rrëmbeu një të puthur.

Dyshja e kanë lënë të flasin kur aktori të dalë nga shtëpia për të sqaruar marrëdhënien e tyre. Mirëpo, gjeste e tij të fundit si dush me Beatrixën, përqafime, përkëdhelje dhe kapje duarsh, i kanë bërë të gjithë të mendojnë se mes tyre po lind një romancë.

Nisur nga kjo në rrjet kanë vërshuar komente të shumta nga ndjekës që mendojnë se Donaldi po e humb fitoren për shkak të Beatrixit.

Më poshtë mund të lexoni disa nga komentet: