Ja disa IDE BRILANTE si të modifikoni rrobat tuaja dhe të dukeni shumë “stil” (VIDEO) – AlpeGossip
Ja disa IDE BRILANTE si të modifikoni rrobat tuaja dhe të dukeni shumë “stil” (VIDEO)

Ja disa IDE BRILANTE si të modifikoni rrobat tuaja dhe të dukeni shumë “stil” (VIDEO)

E keni menduar ndonjëherë se çfarë mund të bëni me rrobat që nuk ju rrinë mirë përpara se t’ja jepni dikujt, apo ti hidhni në kosh? Rrjetet sociale janë bërë një mundësi shumë e mirë për të ndarë me njëri tjetrin “ide” se si të lehtësojmë jetën, apo të kalojmë kohën tonë duke bërë diçka të këndshme.

Shumë prej vajzave dinë si të kombinohen, por që të stilojnë nuk e marin mundimin të gjitha. Sot AlpeNews.al ju sjell disa video se si ti modifikoni rrobat tuaja, të cilat nuk ju pëlqejnë dhe aq, ose nuk ju rrinë mirë.

Nga pulovra, këmisha, bluza e deri tek xhinset, shikoni si i tjetërson rrobat e veta vajza më poshtë, e cila idetë e saj i ndan dhe me ju./AlpeNews.al/