E TRADHËTOI ME AFËRDITËN/ Gruaja e Agon Amigës sjell në jetë fëmijën e tyre të parë – AlpeGossip
E TRADHËTOI ME AFËRDITËN/ Gruaja e Agon Amigës sjell në jetë fëmijën e tyre të parë

E TRADHËTOI ME AFËRDITËN/ Gruaja e Agon Amigës sjell në jetë fëmijën e tyre të parë

Pak ditë më parë bëri bujë lajmi se Agon Amiga është rikthyer me ish-bashkëshorten e tij Egzona. Ata patën një krizë në çift 3 vite më parë kur në rrjet u publikuan disa mesazhe intime të reperit me Afërdita Dreshajn. Sesa është e vërtet tradhëtia që u përfol, kjo nuk dihet, por tani Agon Amiga dhe Egzona e kanë hedhur pas krahëve atë histori dhe janë rikthyer bashkë.

Me lajmin e rikthimit të tyre, u bë i ditur edhe lajmi i ëmbël se ata ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë. “Prive” bën të ditur se bashkëshortja e reperit e ka sjellë në jetë dje djalin e tyre. Agon Amiga dhe Egzona i kanë vendosur vogëlushit emrin Noel.