Nga Rita, Anxhelina te Rihanna e motrat Jenner: Ja kush janë të veshurat më bukur në Coachella – AlpeGossip
Nga Rita, Anxhelina te Rihanna e motrat Jenner: Ja kush janë të veshurat më bukur në Coachella

Nga Rita, Anxhelina te Rihanna e motrat Jenner: Ja kush janë të veshurat më bukur në Coachella

Festivali i njohur Coachella filloi zyrtarisht jo vetëm sezonin veror por dhe fillimin e modës verore.

Pavarësisht se në këtë festival interpretuan yjet më të mëdha të muzikës botërore si Beyoncé, Cardi B etj, ato që tërhoqën vëmendjen ndodheshin në fakt jashtë skene.

Spektatoret e njohura Kendall Jenner, Shay Mitchell, Alessandra Ambrosio, apo dhe shqiptaret, Anxhelina, Xhesika Berberi, sollën trendet më të reja të modës dhe veshjet nga të cilat duhet të frymëzohemi për look-un veror.

Më poshtë do të shihni veshjet e preferuara nga Coachella 2018:

Shay Mitchell

Vanessa Hudgens

Alessandra Ambrosio

Hailey Baldwin

Kylie Jenner

Olivia Culpo

Shanina Shaik

Rihanna

Kendall Jenner

Bella Hadid

Anxhelina

Rita Ora

Bebe Rexha

Xhesika Berberi