NGJAJNË? Robert Berisha prezanton mamanë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
NGJAJNË? Robert Berisha prezanton mamanë për herë të parë (FOTO)

NGJAJNË? Robert Berisha prezanton mamanë për herë të parë (FOTO)

Robert Berisha është një ndër meshkujt më të komentuar të showbizit dhe ndër më të ndjekurit në rrjete sociale, ku publikon shpesh momente të ndryshme nga jeta e tij e përditshme.

Megjithëse poston herë pas here foto të Norës dhe të vajzës së tyre Renee, nuk ka rastisur t’a shohim mamanë e Robertit në profilin e tij.

Ditën e sotme, ai e ka uruar të ëmën me rastin e festës së 8 Marsit dhe foton e saj e ka publikuar në Instastory.

“Urime 8 marsin mami”- shkruan Roberti krahas fotos së të ëmës, të cilës duket se Roberti i ngjan shumë.