POSTIMET NË INSTAGRAM/ Kim Kardashian “kryqëzohet” nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
POSTIMET NË INSTAGRAM/ Kim Kardashian “kryqëzohet” nga fansat (FOTO)

POSTIMET NË INSTAGRAM/ Kim Kardashian “kryqëzohet” nga fansat (FOTO)

Emri i saj është ndër më të lakuarit në media dhe në rrjetet sociale. Kim Kardashian është gjthmonë aktive në Instagram me postime të ndryshme, kryesisht nga ato ‘hot’.

Por ditën e sotme fansat i janë kundërvënë keq. Pasi publikoi disa foto me bikini në ngjyrë neoni të gjithë vunë re barkun e saj. Stomaku i sheshtë dhe beli i hollë aq sa disa fansa i ka frikësuar kanë qenë detajet që nuk i shpëtuan askujt.

Disa arritën deri në atë pikë sa e pyetën hapur nëse ha ushqim, apo jo.

Por Kim “nuk e vë ujin në zjarr”, burime për “Hollywood Life”, kanë zbuluar se ylli televiziv është shumë krenare për trupin e saj.