HARRON MOZIKUN/ Momenti kur reperi gjerman i propozon Loredanës me unazë – AlpeGossip
HARRON MOZIKUN/ Momenti kur reperi gjerman i propozon Loredanës me unazë

HARRON MOZIKUN/ Momenti kur reperi gjerman i propozon Loredanës me unazë

Vetëm pak muaj pas ndarjes nga Mozzik, Loredana duket se ka gjetur sërish dashurinë. Prej kohësh përflitej se reperja është në një lidhje me reperin gjerman Bonez MC pasi dyshja shfaqen kudo bashkë.

Loredana madje e shoqëroi reperin në një nga koncertet e tij të fundit. Për lidhjen e tyre folën edhe mediat gjermane e zvicerane. Ndërsa së fundmi po përflitet se Loredana dhe Bonez janë fejuar.

Në rrjete sociale është publikuar një video ku Loredana tregon unazën që ka vendosur në gisht dhe përballë saj është Bonez.

Ndërkohë që pak orë më parë reperja ka postuar edhe një video në Instastory ku duket se po paralajmëronte diçka. “Yummy”, shkruante Loredana duke treguar dorën dhe një unazë emoji.