ÇIFTI I NJOHUR TURK/ Kemali dhe bashkëshortja e tij zbulojnë datën kur do lind bebi (FOTO) – AlpeGossip
ÇIFTI I NJOHUR TURK/ Kemali dhe bashkëshortja e tij zbulojnë datën kur do lind bebi (FOTO)

ÇIFTI I NJOHUR TURK/ Kemali dhe bashkëshortja e tij zbulojnë datën kur do lind bebi (FOTO)

Çifti i njohur turk, Burak Ozçivit dhe Fahriye Evçen janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Lajmin e zbuluan fillimisht mediat ndërsa çifti e konfirmoi më vonë duke treguar se janë shumë të lumtur dhe do bëhen me djalë.

Gjatë kësaj kohe Burak dhe Fahriye kanë folur për mediat si po shkon shtatzënia e madje kanë zbuluar edhe datën kur bebi do vijë në jetë.

Fahriye pritet të lindë në datën 10 Prill bëjnë të ditur mediat turke.

Për të qenë pranë Fahriyes në këtë periudhë, Burak ka anulluar çdo impenjim rreth kësaj date.