“Leku letër”, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës në Londër! [FOTO] – AlpeGossip
“Leku letër”, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës në Londër! [FOTO]

“Leku letër”, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës në Londër! [FOTO]

Lori Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria e saj. E shohim gjatë gjithë kohës me pushime dhe komentohet shumë për veshjet e saj të shtrenjta, të cilat pëlqehen shumë nga femrat e tjera dhe kthehen në trend. Por duket se një veshje e saj në rrugët e Londrës ka kushtuar tepër, pasi Lori është veshur me firmën e njohur Gucci. E veshur me një rozë dominante ajo duket plot stil dhe në trupin e saj mban të veshura plot 1607 Euro.