DUKE “SHTYDHUR” SHAMINË E BEQARIT/ Momenti kur Armina i kërcen Shkëlzenit (VIDEO) – AlpeGossip
DUKE “SHTYDHUR” SHAMINË E BEQARIT/ Momenti kur Armina i kërcen Shkëlzenit (VIDEO)

DUKE “SHTYDHUR” SHAMINË E BEQARIT/ Momenti kur Armina i kërcen Shkëlzenit (VIDEO)

Armina dhe Shkëlzeni kurorëzuan mbrëmë dashurinë e tyre me një dasmë fantastike që u komentua shumë në media. Një nga momentet më të bukura ishte edhe kur Shkëlzeni u ul në karrige, i rrethuar nga të ftuarit ndërsa Armina kërceu shaminë e beqarit.

Armina vendosi që të ndërrohej gjatë mbrëmjes duke u shfaqur me një fustan të shkurtër me mëngët e fryra.

'Shtrydhe moj goce shaminë e beqarit', momenti kur Armina i

'Shtrydhe moj goce shaminë e beqarit', momenti kur Armina i