DASMA ME 300 TË FTUAR ME USHQIME TRADICIONALE/ Detaji i veçantë në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit – AlpeGossip
DASMA ME 300 TË FTUAR ME USHQIME TRADICIONALE/ Detaji i veçantë në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit

DASMA ME 300 TË FTUAR ME USHQIME TRADICIONALE/ Detaji i veçantë në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit

Armina dhe Shkëlzeni po kurorëzojnë sonte dashurinë e tyre në martesë. Dasma me mbi 300 të ftuar ka mbledhur personazhe të njohur të ekranit e politikës. Ndërkohë një detaj i rëndësishëm i çdo dasme është dhe ushqimi.

Ushqim tradicional dhe enë njëpërdorimëshe, detaji i

Xing.al ka arritur të sigurojë disa foto nga pjatat e servirura, të cilat kanë një veçanti dhe duke qenë se dasma po kremtohet në një agroturizëm i është vënë theksi ushqimit tradicional shqiptar.

Ushqim tradicional dhe enë njëpërdorimëshe, detaji i

Lugët janë prej druri dhe enët njëpërdorimëshe. Siç shihet edhe nga fotot ushqimi duket të jetë ndryshe nga dasmat e tjera, ç’ka e ka bërë të veçantë përzgjedhjen e Arminës mbi pjatat që do u serviren dasmorëve.

Ushqim tradicional dhe enë njëpërdorimëshe, detaji i