U ZHDUK NGA RRJETET SOCIALE/ Luana Vjollca largohet nga Shqipëria (FOTO) - AlpeGossip
U ZHDUK NGA RRJETET SOCIALE/ Luana Vjollca largohet nga Shqipëria (FOTO)

U ZHDUK NGA RRJETET SOCIALE/ Luana Vjollca largohet nga Shqipëria (FOTO)

Pak ditë më parë Luana Vjollca i kërkoi falje fansave për inaktivitetin në rrjete sociale. Këngëtarja dhe moderatorja shkruante se po punonte për disa projekte dhe kjo ishte arsyeja pse nuk po postonte.

Mirëpo së fundmi Luana është rikthyer dhe ka tërhequr sërish vëmendjen me postimet.

Në një prej tyre Luana zbulon se është larguar nga Shqipëria dhe ndodhet aktualisht në Turqi.

Këngëtarja ndodhet atje me stilisten e saj, por nuk dihet nëse po xhiron ndonjë klip të ri. Mbetet ta zbulojë vetë Luana në vazhdim.