“ATA QË NUK MA KTHYEN SHPINËN…”/ Luiz Ejlli vjen me një reagim të rëndësishëm në rrjete sociale – AlpeGossip
“ATA QË NUK MA KTHYEN SHPINËN…”/ Luiz Ejlli vjen me një reagim të rëndësishëm në rrjete sociale

“ATA QË NUK MA KTHYEN SHPINËN…”/ Luiz Ejlli vjen me një reagim të rëndësishëm në rrjete sociale

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Unë nuk harroj njerëzit që më kanë qëndruar afër kur kisha nevojë, kur nuk kisha askënd. Ata që nuk ma kthyen shpinën nga fillimi i rrugëtimit tim e vazhdojnë të mos e bëjnë. Ata që e bënin ditën natë e natën ditë duke përjetuar çdo gjë bashkë me mua, ata që më deshën prej vërteti, pa kushte, pa fjalë, por me vepra shumë. Ty publiku im. Ju do Luizi fort!